אבחון מקצועי כדי לגייס את העובד המתאים ביותר, כרוך בכמה וכמה פעולות, כדי לגבש החלטה על המועמד שהוא האולטימטיבי לתפקיד הנדרש.

מחירי האבחונים המקצועיים

בהתאם לכמות האבחונים ולסוגיהם שיש לבצע לכל מועמד ולכל תפקיד, כך עלות אבחון מקצועי היא גבוהה יותר. עבור אבחון סטנדרטי העלות תהיה החל ב – 850 ₪ ואם יש לבצע כמה וכמה סוגי אבחונים, העלויות ינועו עד מחיר של כ – 1,800 ₪ לכל מועמד.

החברות שמגייסות עובדים חדשים

מנהלי משאבי אנוש בחברות הגדולות הבינו כבר מזמן שההון האנושי הוא אחד הנושאים החשובים ביותר במערך החברה. זו הסיבה שהם מעוניינים לגייס רק אנשים איכותיים למחלקות השונות, בעלי רזומה מקצועי שיעסקו בתפקיד המאתגר שהוצע להם ויסייעו לחברה בתהליכים של פיתוח עסקי, כדי לקדם מהלכים שונים שהחברה מתכננת לבצע.

סוגים של אבחונים למועמדים

סבב האבחונים מתחיל באבחון קלאסי אשר עלות אבחון מקצועי מסוג זה הוא כמה מאות שקלים ובהתאם לרמת התפקיד ולצורך של המעסיק, מבצעים אבחונים נוספים שכוללים שיחות עם פסיכולוג שאלונים מתוחכמים, פגישות הכוללות סימולציה ועוד. לכל אחד מהאבחונים הללו יש מטרה מוצהרת וכאשר עוברים על התוצאות רואים אנשי המקצוע המיומנים, מי מהמועמדים בולט באיכותיות שלו מעל כולם, מיהו אדם אמין, על מי אפשר לסמוך ועוד.

אחת המטרות החשובות ביותר עבור כל חברה הוא דור העתיד. לכן חשוב להם שהאדם המתאים לתפקיד המוצע, יהיה גם מסוגל בעתיד להגדיל ראש ולמלא תפקידים בכירים יותר. וזאת לאור הידע, המוטיבציה והאישיות שלו שמאפשרת עבודה בצוות והשפעה מהותית על כל אחד מהעובדים האחרים כדי לקדם תהליכים חשובים בארגון.

דיסקרטיות בתהליך האבחון

כל מהלך הגיוס הוא סודי, המועמדים עוברים את האבחונים השונים ובמקרים רבים המידע שהם מקבלים על העבודה המוצעת להם הוא מינורי. רק לאחר שהמועמד נבחר כמתאים ביותר מבין כל המועמדים, מרחיבים בפניו את מעגל הנתונים.

הדרך לגיוס עובדים ראויים ומתאימים ביותר, היא באמצעות שיטת האבחון המדורגת שלנו. השאירו כאן את פרטיכם ונשמח לגייס גם עבורכם את העובדים הנחוצים לכם.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל