ייעוץ והכוונה ללימודים

בעולם תעסוקה משתנה, אתה צריך להדביק את הקצב ולבחור במקצוע שיתאים לך גם מחר.

בשלבים מסוימים בחיינו אנו נצבים בפני שאלה או החלטה לגבי מסלול לימודים – לפני בחירה של מסלול לימודים, במהלך הלימודים או גם לאחר שסיימנו תואר.
מדובר בהחלטה מורכבת הדורשת התייחסות לפרמטרים רבים, ביניהם כישורים, נטיות הלב שלנו וכן צרכים ואילוצים אישיים. כיום אנו ניצבים בפני מגוון עצום של מסלולי לימוד ואנחנו בפילת נעזור לכם עם הכוון תעסוקתי ,מאמינים שנוכל לסייע לך לעשות בחירה שתאפשר להביא את יכולותיך לידי ביטוי מיטבי.

תנו לנו לעשות לכם סדר

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

על התהליך

השלב הראשון

נועד להיכרות מעמיקה עמך, מטרתו למפות את נטיותיך ויכולותיך. בשלב זה תעבור יום אבחון מלא, הכולל מילוי שאלונים על המחשב בהם נבדקים מאפייני האישיות, הכישורים הקוגניטיביים והנטיות התעסוקתיות והלימודיות. בנוסף, תעבור/י סימולציה קבוצתית עם עם פסיכולוג/ית או יועצים תעסוקתיים.

השלב השני

בשלב זה אנו מבצעים שיחה ובה אנחנו נכנסים לעובי הקורה ולמעשה מנתחים את תוצאות יום האבחון, תוך שיח עם הפסיכולוג/ית על המאפיינים התעסוקתיים, השיקולים והרצונות שלך. יחד עם היועץ והפסיכולוג אתם עוברים לרוב בשלב זה על רשימת המקצועות, ומתוך כך מתחילים דיון וחשיבה על הכיוונים הנכונים עבורכם.

השלב השלישי והאחרון

שיחת סיכום והמלצות להמשך הדרך המבוססת על כל התהליך שעברתם, השיח והכלים. לפילת צוות יועצים מנוסה ומקצועי שיעזור לכם בכל אחד מצמתי ההחלטה התעסוקתית שלכם.

הלקוחות שלנו