ההון האנושי הוא הדבר החשוב ביותר בכל עסק. העובדים הם אלו שמקדמים את העסק, פועלים עבור הפיתוח העסקי ומובילים אותו להצלחות. זו הסיבה שכאשר יש צורך בגיוס עובדים יש לבחור אותם בפינצטה כדי לגייס את האדם הנכון ביותר לכל תפקיד, בהתאם לרבדי הפעילות של כל חברה.

גיוס מקצועי 

לקוח שמבקש לגייס לשורותיו עובד חדש שיעסוק בתחום זה או אחר, סומך על המומחים בתחום זה שימצאו פתרונות גיוס עובדים מתקדמים אשר יובילו לכך שיימצא האדם המתאים והמוכשר ביותר לתפקיד הספציפי.

עם השנים פותחו בחברת הגיוס הרגלי עבודה אשר מובילים בעבודה שנקבעת בשלבים השונים פתרונות גיוס מתקדמים אשר אכן מגיעים להישגים משמעותיים ורבים מבין העובדים שפרטיהם הועברו למחלקות משאבי אנוש בחברות, עובדים בהן לאורך זמן.

שלבי הגיוס של כוח האדם

לצורך איתור מועמדים בעלי ידע ספציפי, מתפרסמות מודעות מדויקות באתר האינטרנט ועם קבלת קורות החיים של המועמדים השונים מתבצע סינון. המטרה היא למצוא אדם בעל ניסיון בנישה הספציפית, כך שהוא יוכל לסייע ולקדם תהליכים ארגוניים במקום העבודה החדש.

עם המועמדים שנראים רלוונטיים מבצעים מומחי הגיוס ראיונות טלפוניים מקיפים. גם כאשר מדובר בשיחת טלפון אפשר לתהות על קנקנו של המועמד, על האישיות שלו, המחויבות לעבודה, רמת המוטיבציה, המקצועיות שלו, אופן ההסתגלות ושיתוף הפעולה שלו עם גורמים נוספים בחברה ומחוצה לה ותכונות רבות נוספות.

קבלת החלטות על מועמדים איכותיים

במסגרת פתרונות גיוס מתקדמים מחליטים לאחר השיחה הראשונית אם לקדם את התהליך עם מועמד זה, או להיפרד ממנו בנעימות, כיוון שהוא לא מתאים לתפקיד או כיוון שיש מעמד אחר שמתאים כמו כפפה ליד.

עם קבלת ההחלטה מעבירים את מלוא המידע למחלקת משאבי אנוש של החברה שהזמינה את הגיוס  והם ממשיכים בהליך בתוך המערכת.

אם גם אתם מעוניינים לגייס מועמדים מבריקים ומתאימים, דברו אתנו כיוון שברוב המקרים המועמד שנבחר באמצעותנו תואם את הבקשות של הנהלת החברה הן מבחינה מקצועית כולל ידע מתוך למידה אקדמית או ניסיון עשיר מעשי, מי שהעבודה היא חלק מהותי בחייו ולכן מקדם תמיד את העסק.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל