חיילים משוחררים רבים מסיימים את השירות הצבאי ואינם יודעים לאן לפנות בחיים האזרחיים שלהם. כיוון שהם נמצאים בצומת דרכים משמעותית ביותר של חייהם, כדאי שיקבלו ייעוץ תעסוקתי חינם לחיילים משוחררים וכך ימצאו את דרכם בחיים.

ראיונות מבחנים ואבחונים

לכל אדם יש כישרון שחבוי בו והוא צריך למצוא אותו כדי לקבל החלטות על חייו. יש צעירים שבלטו בתיכון או בצבא בנישה מסוימת והם מתלבטים אם להמשיך בה, אם תחום זה מתאים להם או שהם צריכים לעסוק בתחום אחר לחלוטין.

ייעוץ תעסוקתי חינם לחיילים משוחררים כולל כמה פעולות. עם כל משוחרר מתבצעת שיחה אישית כדי לתהות על האישיות שלו, הרצונות והשאיפות שלו. מהו החלום שהוא מפנטז עליו מילדות ואם יש נושא ספציפי שמעניין ומסקרן אותו.

בהמשך המסלול של ייעוץ תעסוקתי חינם לחיילים משוחררים יעבור החייל המשוחרר כמה וכמה מבחנים ואבחונים בנושאים שונים כמו אמינות, ידע, ניסיון, דינמיקה חברתית, התאמה לתפקידים ניהוליים, היכולת להניע עובדים, קו החשיבה והכישורים שלו.

החיים האזרחיים

נושא התעסוקה מטריד מאד את הצעירים, הם רואים את ההיצע העצום של שוק העבודה על כל רבדיו וקשה להם מאד לקבל החלטות. מעבר לכך, הם לא רוצים להיכשל אלא להתחיל נתיב שבאמת מתאים להם, שהפעילות בו תסקרן אותם ולכן הם ייהנו מכל יום.

בשנים האחרונות נוספו מקצועות חדשים עקב המהפך הדיגיטלי, יש תחומי עיסוק שהצעירים אינם מכירים כלל ודווקא הם עשויים להיות מתאימים מאד לאנשים יצירתיים שחושבים מחוץ לקופסה.

בין המסקנות של ייעוץ תעסוקתי חינם לחיילים משוחררים, האזרחים החדשים מקבלים המלצות לעבוד בתחומים כמו לוגיסטיקה, פרסום, קמעונאות, מכירות ועוד. במקרים רבים כדי לעסוק בכך יש להתחיל בלימודים איכותיים במכללות או באוניברסיטאות בנישה המתאימה ורק לאחר מכן לעסוק בכך.

אם אתה חייל משוחרר, או את חיילת משוחררת, אנחנו נפתור לכם את ההתלבטות הגדולה שלכם בנושאי תעסוקה ונעשה לכם סדר, כדי שתעבדו בעתיד בתחום שמתאים לכישרון וליכולות שלכם. השאירו פרטים ותוזמנו ליום מרוכז של ייעוץ תעסוקתי חינם לחיילים משוחררים.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל