השמת בכירים בתפקידי מפתח וניהול, מהווה את אחת מההתמחויות המקצועיות שלנו בקבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי.

פתרונות ההשמה המוצעים על ידינו לחברות וארגונים מבוססים על ניסיון רב השנים שלנו בתחום הגיוס ומיון עובדים ועל מגוון רחב של טכנולוגיות חדשות המאפשרות לנו לגייס כוח אדם איכותי  לתפקידי מפתח וניהול שונים.

השמת בכירים בתפקידי ניהול

פילת – לפגוש את עולם התעסוקה של המחר כבר היום!

השמת בכירים בתפקידי ניהול באמצעותנו, הינו הליך השמה ממוקד ומדויק המתאפשר הודות לשילוב המנצח בין היכולות האנושיות של צוות המומחים שלנו לבין המערכות הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש. מערכות אלו כוללות בין היתר:

  • מערכת ממוחשבת לגיוס והשמה (STR),
  • פורטל קריירה ארגוני חכם (TALENT WEB),
  • מבחני כישורים בבית המועמד לתפקיד (INTER CAT)
  • מאגר של מבחנים ממוחשבים (TC) ופיתוח לומדות אשר פותחו על ידינו לאורך השנים ומהווים מודל מקצועי בתחום ההשמה מסביב לעולם.

מערכת הכלים העומדת לרשותנו בשילוב הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות של צוות המומחים בחברתנו, מאפשר לכל חברה וארגון ליהנות מכוח אדם איכותי ומפולח המותאם לכל אחד מתפקידי הניהול הרלוונטיים.

הטובים באמת עוברים בפילת…

צוות המומחים בחברתנו מורכב מפסיכולוגיים ומאבחנים תעסוקתיים הפועלים למען מטרה אחת: לגייס עבורכם את מיטב המוחות ואנשי המקצוע לתפקידי הניהול הבכירים ביותר. צוות זה מסתייע במודלים שונים המאפשרים ניבוי התנהגות של מועמד/ת פוטנציאלי/ת כזה או אחר לתפקידי המפתח ובמגוון רחב של "כלים" כגון: מבחני אישיות, מבחני כישורים, ראיונות אישיים, סימולציות וכדומה. כמו כן, עומדות לרשותנו מערכות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות ניתוח תגובות נוירולוגיות וזיהוי תגובות פנים של המועמד/ת לתפקידי הניהול. כאשר מדובר בהליך השמת בכירים לתפקידי ניהול, כל מנהלי משאבי האנוש בארץ יודעים ש…הטובים ביותר עוברים בפילת – מכון לאבחון מקצועי!

אבחון דינאמי לבכירים

השמת בכירים לתפקידי ניהול באמצעותנו, הינו הליך אבחון שמטרתו לבחון את התאמתם של המועמדים לתפקיד באמצעות מגוון רחב של תרגילי ניהול חדשניים. תרגילים אלו נבנים ומותאמים בהתאם למאפייני הארגון ודרישות התפקיד והם כוללים בין היתר: תרגילים הבוחנים חשיבה אסטרטגית, יכולת קבלת החלטות תחת לחץ, הנעת עובדים, ניהול משימות ברמה היומיומית וכדומה.

למידע נוסף על הליך השמת בכירים לתפקידי ניהול באמצעותנו, צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו. 037679222

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל