פיתוח לומדות

הקידמה בחיינו הפכה את עולם העבודה למשוכלל יותר מתמיד. ארגונים רבים לומדים להסתגל לטכנולוגיה שמקילה על העבודה הארגונית.

 

אחד מהכלים שמקלים עליהם הוא הלומדה. מה זה פיתוח לומדות ולומדה? איך זה יכול לעזור לארגון שלכם? מה היתרונות שלו ומהן הדוגמאות ללומדות שתוכלו ליישם בחברה שלכם? התשובות בהמשך.

מה זה לומדה?

תוכנת מחשב שמטרתה ללמד או לבחון את האדם המשתמש בה. לומדה יכולה ללמד ידע בתחומים רבים כמו למידת שפות חדשות, למידת תחביבים חדשים כמו לימודי גיטרה או ציור וגם דרך לתרגול ולריענון נהלים בעבודה או גיוס עובדים חדשים.

תוכנת הלומדה יכולה להיות משחק שמלמד ילדים מיומנויות למידה חדשות / תוכנה שבוחנת מועמדים חדשים לעבודה על ידי סדרת שאלות או אמצעי אחר שמשתמשים בו /  מצגות בלימודים או בעבודה שמשתמשים באמצעים ויזואליים או כתובים.

היתרונות של פיתוח לומדות בארגונים וחברות

בתקופה האחרונה יותר ויותר ארגונים וחברות משלבות את נושא פיתוח לומדות בארגון וחברות שלהם בגלל היתרונות הבאים:

גיוס עובדים לארגון או לחברה - גיוס חכם וקל של עובדים חדשים לארגון ולחברה באמצעות מבחנים אינטרנטיים אונליין שניתן לשלוח למועמדים מכל מקום ובכל עת. פיתוח לומדות שמתאימות לתהליך של לגיוס עובדים אשר מפותחים על ידי חברת פילת בהתאם לדרישות ולצרכים של הארגון או החברה שמעסיקה אותה.

כלי יעיל לתרגול ידע וריענון נהלים בתוך הארגון והחברה - הלומדה יכולה לעסוק באיזה נושאים שהארגון או החברה צריכים בהתאמה אישית להם. היא יכולה להיות הדרכה של ריענון נוהלי בטיחות בעבודה, למשל, שלאחר מכן עובד החברה יכול לעבור מבחן אישיות כדי לראות שהוא הפנים את החומרים שנלמדו בלומדה. הלומדה עוזרת לעובד ולארגון לייעל את שיטות הלימוד וההדרכה שנעשים בו.

חסכון במשאבים של הארגון והחברה - הלומדה חוסכת לארגון ולחברה כסף יקר שהולך להם על הקצאת חדרים וציוד ללמד את מה שהלומדה חוסכת להם. כמו כן, היא חוסכת זמן יקר שהולך על הלימוד. אפשר ללמד מספר רחב של עובדים בו זמנית מכל מקום.

תמונה של פיתוח לומדות
תוכנת מחשב שמטרתה ללמד או לבחון את האדם המשתמש בה.

דוגמאות ללומדות בארגונים

דוגמאות של פיתוח לומדות בארגונים ובחברות יכולות להיות:

  • פיתוח לומדות חפיפה בעבודה לעובדים חדשים או לעובדים שקיבלו קידום לתפקיד חדש.
  • מבחנים של סימולציות על סיטואציות בעבודה שהעובדים צריכים להתמודד איתן.
  • הדרכות חובה לפי החוק שהארגון או החברה חייבים להדריך בהם את העובדים שלהם כמו נושאים שקשורים להטרדה מינית בעבודה, נוהלי בטיחות, נוהלי אתיות וכן הלאה.

דרך חברת פילת תוכלו להרכיב לעובדים שלכם לומדות שיהיו מותאמות לערכי הארגון או החברה שלכם ולפי החזון שלכם. יש לנו ניסיון רב בתחום פיתוח לומדות לארגונים וחברות רבות במשק הישראלי.

 

לפרטים נוספים בנושא פיתוח לומדות עבורכם, התקשרו אלינו עוד היום בטלפון:  03-7679261.