מגייסים אנשי כספים לתפקידי מפתח? רוצים להבטיח לעצמכם את הטובים ביותר? זה הזמן לדעת הכול אודות שירותי השמת בכירים בתפקידי כספים באמצעות קבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי.

אנחנו בקבוצת פילת עוסקים ומתמחים בהליכי השמת בכירים לכל תקפידי המפתח במשק הישראלי, לרבות, השמת בכירים בתפקידי כספים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית כאחד. שירותי ההשמה שלנו מבוססים על הליך השמה ממוקד ומדויק המאפשר לנו להתאים עבור לקוחותינו את אנשי המפתח הבכירים ביותר. שירות זה מיועד בין היתר לבנקים, חברות אשראי וחברות ביטוח, בתי השקעות ופירמות שונות העוסקות בענף הפיננסי.

גיוס והשמת בכירים לתפקידי ניהול כספים באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות

אנחנו בקבוצת פילת, פיתחנו לאורך השנים, מגוון רחב של אמצעים ומודלים שונים המסייעים לנו לבצע התאמה מדויקת בין צרכי המשרה ודרישותיה לכוח אדם איכותי ומפולח העונה על כל הקריטריונים למילוי התפקיד. במסגרת שירותי השמת בכירים בתפקידי כספים, אנו נעזרים בכל האמצעים העומדים לרשותנו, החל ממבחני אישיות ומבחני כישורים, דרך סבב של ראיונות אישיים לכל מועמד/ת ועד לסימולציות שונות אותן אנו מיישמים באמצעות מבדקים דינאמיים לסקטור הבכיר המיועד לתפקידי מפתח בחברות כספים ופיננסים. כמו כן, אנו מסתייעים במערכות טכנולוגיות מתקדמות כגון:

  • STR – מערכת ממוחשבת לגיוס והשמה
  • TALENT WEB-  פורטל קריירה ארגוני חכם
  • INTER CAT  – מערכת מקוונת לקיומם של מבחני כישורים בבית המועמד/ת לתפקיד
  • TC – מערכת מבחנים ממוחשבים

כמו כן, אנו משתמשים בכלים נוספים המאפשרים לצוות המומחים שלנו לבחון, למיין ולגייס בכירים עבורכם את הטובים ביותר לכל תפקיד מפתח בתחום הכספים והפיננסים.

רק בפילת: צוות מומחים מלווה אתכם לאורך כל הדרך

אנו בפילת, מכון לאבחון מקצועי, מאמינים שעל מנת לגייס לשורותיכם את הטובים ביותר בתחומם, נחוצה לכם מעטפת שירות מורחבת במסגרתה תוכלו להיוועץ ולהתייעץ עם אנשי הגיוס וההשמה המובילים ביותר בענף, ולכן, אנו מעמידים לרשותכם צוות מומחים המלווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך, משלב המיון המקדים, דרך מבחני הכישורים והראיונות האישיים ועד להכשרת המועמד בחברתכם. למידע נוסף על הליך השמת בכירים לתפקידי כספים באמצעותנו, צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו. ליצירת קשר חייגו 037679222

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל