בדרך לבחירתכם לעסוק כיועצי משכנתאות חשוב להבין איך לנהל עסק עצמאי. האם יועץ משכנתאות יכול להיות עוסק פטור או שהוא חייב להיות עוסק מורשה ? במהלך קורס יועצי משכנתאות של פילת תלמדו גם את הצדדים של ניהול העסק בצורה הנכונה ביותר.

האם יועץ משכנתאות יכול להיות עוסק פטור

מה קובע החוק לגבי עוסק פטור

שלטונות מע"מ קבעו שיש משרות אמון בתחומים שונים שכל מי שעוסק בהן מחויב להיות עוזק מורשה ולא עוסק פטור. בין המקצועות האלו מופיעים רופא, עורך דין, יועץ מס, רואה חשבון, פסיכולוג, מתווך מקרקעין, סוכן ביטוח ועוד.

גם יועץ משכנתא היא משרת אמון כיוון שהיועץ מעניק ללקוחות שלו ייעוץ רוחבי בנושא מהותי וחשוב ביותר כיוון שמדובר בסכום כסף גבוה ובהוצאה כספית ניכרת בכל חודש. הלקוח מקבל מיועץ משכנתאות ליווי ולכן ההחלטה של מע"מ לגבי השאלה האם יועץ משכנתאות יכול להיות עוסק פטור היא שלילית.

איפה לומדים ייעוץ משכנתאות

כדי לענות על שאלות כמו האם יועץ משכנתאות יכול להיות עוסק פטור ולהבין מה כרוך בתפקידו של יועץ משכנתאות, אנחנו ממליצים להירשם לקורס יועצי משכנתאות של פילת. בקורס מעבר למערכי השיעור הנוגעים לניתוח הלקוח ומצב הנכס שלנו, הבנת המונחים של ריבית, מדד, הצמדה, תהליכי ומסלולי משכנתא וכיצד אפשר למחזר משכנתא, תקבלו כלים נוספים שיעזרו לכם לשווק את העסק שלכם ולנהל אותו בצורה נכונה.

איפה לומדים ייעוץ משכנתאות

למה דווקא קורסי יועצי משכנתאות של פילת

בקורס יועצי משכנתאות של פילת תוכלו לקבל:

  • למידה בזום או היברידית לפי בחירתכם.
  • גישה תמידית לתכני הקורס ללא הגבלת זמן ועדכונים על שינויים ועל רפורמות.
  • סדנה לכלכלת המשפחה מהמומחים של פילת המתמחה בתחום כלכלת המשפחה.
  • השתלבות בתעסוקה בתום הקורס
  • תעודה של יועצים למשכנתאות מטעם SMART. כלים אלו יאפשרו לכם יתרון על פני מתחרים בשוק ייעוץ המשכנתאות.

אם עוד לא קיבלתם תשובה על השאלה האם יועץ משכנתאות יכול להיות עוסק פטור ואם אתם צריכים עוד עזרה והכוונה בנוגע לקורס ייעוץ משכנתאות, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכם באתר מרכז הערכה שלנו ואנחנו ניצר אתכם קשר, נענה על שאלות ונעזור לכם בסיעור מוחות.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל