קורס יועצי משכנתאות

תחום ייעוץ משכנתאות הינו אחד מהתחומים הפיננסים הנגישים ביותר אשר מהווה עבור אנשים רבים המתעניינים בקריירה בעולם הפיננסים תחום תעסוקה פוטנציאלי.

חשיבותו של קורס משכנתאות

לרוב, יועצי המשכנתאות, הינם עובדי בנקים לשעבר ואנשים שעבדו בתחום המשכנתאות, כמו רואי חשבון, כלכלנים, מתווכים ואנשי מכירות. קורס ייעוץ משכנתאות מוסיף ערך מוסף גדול ביותר עבור כל אחד הצריך להתמודד עם נטילת משכנתא בשלב כלשהו בחייו. כיום, כל אחד יכול להיות יועץ משכנתאות משום שאין קריטריונים או תהליכי רישוי מסודרים כמו ליועצי נדל"ן. יחד עם זאת, ישנו איגוד יועצי משכנתאות אשר פועל להסדרת המקצוע לפי קריטריונים ותהליכי הסמכה מסודרים. לא משנה באיזה שלב בחיים אתם נמצאים ואתם נדרשים לקחת משכנתא, בין אם מדובר במשכנתא עבור רכישת הבית או הדירה שלכם ובין אם למטרות השקעה או יזמות נדל"ן, תחום המשכנתאות כולל בתוכו אינספור אפשרויות שחשוב מאוד להכיר. מכאן,  לימודי ייעוץ משכנתאות אינם רק הכנה לעיסוק מקצועי בתחום, אלא גם קורס חיוני עבור מרבית האנשים.

מה כולל קורס יועץ משכנתאות

קורסי משכנתאות מוצעים לרוב, במוסדות לימוד רבים ושנים אשר בהם תוכנית הלימודים שונה מאחד לאחד. תחום המשכנתאות הינו תחום רחב הקשר לנושאים רבים ולכן לא כל מוסד לימוד בוחר להעביר את אותם תכנים. קורס יועצי משכנתאות איכותי נחשב לקורס המכיל רשימה מכובדת של נושאים עיקריים וחשובים הנוגעים בעולם המשכנתאות, מכיל תרגול מעשי במסגרת הקורס כמו ישיבה מול מחשבוני משכנתא ובניית תמהילים שונים של המשכנתאות על פני נתוני הפתיחה השונים. בבחירתכם בקורס המציע כמות מספקת של שעות תרגול לצד הדרכה וליוויי צמוד ממרצים מנוסים בתחום – תוכלו למצא עם ידע וביטחון עצמי מספק על מנת להתחיל את הקריירה שלכם בתחום הפיננסי ולייעץ עבור אנשים אחרים בצורה מקצועית ואמינה.

קורס משכנתאות עם פילת

אנו בקבוצת פילת שותפים לכל התהליך מתחילתו ועד סופו של קורס משכנתאות. לנו יש את צוות המומחים והמנוסים בעלי ותק ומקצועיות רבה השמחים לסייע לכם בצעדכם הראשונים בקריירה בתחום הפיננסים. אנו מעניקים יחס אישי, ליווי צמוד לאורך כך הדרך לצד תרגולים מעשיים וחיוניים ללמידת הכלים בתחום עולם הפיננסי. קבוצת פילת בעלת ותק של 40 שנה, אנו גאים לצמוח מחברת מיון וגיוס מובילה לקבוצה חדשנית אשר מספקת שירותים מגוונים לעולם התעסוקה ומאפשרת ריבוי של כלים ומעריכים, מבחנים ממוחשבים. כמו כן, אנו מספקים מגוון שירותים נוספים הן לפרט והן לארוגני וחברות. בנוסף, אנו עובדים עם לקוחות המובילים במשק הישראלי ומשתפים פעולה עם גופים בולטים בכל המגזרים, העסקיים, הציבוריים והממשלתיים למען עיצוב עולם התעסוקה חדשני יותר.

מחפשים קורס משכנתאות איכותי ומקצועי? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 03-7679222 וביחד נסייע לכם בקריירה בתחום הפיננסים.