מתכננים סבב גיוסים למגוון רחב של משרות בבית העסק, החברה או הארגון? רוצים לגייס לשורותיכם את הטובים ביותר? אנחנו בקבוצת פילת כאן לרשותכם!

גיוס עובדים חדשים לבית העסק, הארגון או החברה, הוא ללא ספק אחד מהאתגרים הגדולים ביותר בשוק התעסוקה המודרני, וזאת לנוכח הצורך והרצון של כל מעסיק לרתום לשורותיו את הטובים ביותר. אנחנו בקבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי, "פיצחנו" עבורכם  את סודות הגיוס  ובשורות הבאות נשתף אתכם במספר טיפים מעשיים בנוגע לשאלה המופיעה בכותרת: איך לגייס עובדים טובים?

איך לגייס עובדים טובים – שלב אחר שלב

  • שלב פרסום מודעת הדרושים – ניסוח ממוקד של דרישות התפקיד ותנאי הסף הנדרשים, יאפשר לכם לבצע סינון איכותני יותר בכל הנוגע למועמדים הטובים ביותר לתפקיד, ולכן, אנו ממליצים לכם שלא לחסוך בפרטים אודות המשרה ודרישות התפקיד וזאת לצד רישום מדויק של תנאי הקבלה.
  • סבב מקדים של ראיונות טלפוניים – לאחר שמיינתם את קורות החיים של המועמדים הטובים ביותר לתפקיד, אנו ממליצים לכם לקיים עם כל אחד ואחת מהם, ראיון טלפוני קצר במסגרתו הם ידרשו לספר בהרחבה על תחום עיסוקם הנוכחי ו/או האחרון ועל היתרונות היחסיים שלהם בכל הנוגע לאיוש התפקיד המיועד. בשלב זה, חשוב ומומלץ לתאם ציפיות שכר ולספר למרואיין בהרחבה על דרישות התפקיד.
  • מבדקי התאמה – לאחר סינון נוסף של מועמדים במסגרת סבב הראיונות הטלפוני, אנו ממליצים לכם לקיים מבדק התאמה בין כל המועמדים הסופיים. מבדקים אלו נועדו לבחון את יכולותיהם התעסוקתיות של המועמדים בהקשרים שונים של דרישות התפקיד המיועד. במקביל לשלב זה, אנו ממליצים לכם לקיים סבב של ראיונות פרונטאליים בין המועמדים הסופיים.

חשוב לדעת: לעיתים, המועמדים הטובים ביותר לתפקיד המיועד מצויים בתוך הארגון/חברה, ולכן, חשוב ומומלץ לקיים הליך גיוס מועמדים גם מתוך הארגון.

אנחנו בקבוצת פילת, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות השמה מתקדמים המבוססים בין היתר על הניסיון עתיר השנים העומד לרשותכם בכל תחומי ההשמה במשק הישראלי. לפרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, חייגו: 037679222

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל