תהליך גיוס עובדים

כבעלי עסק, אתם בוודאי מכירים את הבעיה שלוקח הרבה זמן למצוא עובד טוב שתשמחו שהוא עושה את העבודה כראוי.

המטרה בתהליך גיוס עובדים הוא למצוא עובד חדש אשר יכיל את כל התכונות הדרושות לתפקיד ואת הניסיון המתאים. למשל, לתפקיד עורך דין פלילי, נדרש אדם אשר ייצג בעבר אנשים בבית הדין, מכיל תכונות כמו אסרטיביות, עמידה בלחצים ומקצועיות, ועבר סטאז' אצל חברת עורכי דין הנחשבת למוכרת. על מנת למצוא את העובד האידיאלי, המועמדים לתפקיד עוברים תהליך המורכב ממספר שלבים.

פרסום וסינון קורות חיים

 

חברות רבות בוחרות לפרסם את מודעות הדרושים שלהם באתרי דרושים, עיתונים, חברות כוח אדם, רשתות חברתיות וכן הלאה. לאחר קבלת כל קורות החיים החברה מתחילה בסינון קורות החיים, תחילה על ידי הליך פשוט שבודק כי הקורות חיים מכילים את כל המידע הדרוש, כמו, ניסיון, פרטים אישיים, דרכי התקשרות, והמלצות במידה שנדרש. לאחר הסינון הראשוני החברה מזמינה את המועמדים הרלוונטיים למיון.

מיון התחלתי של המועמדים

 

המועמדים שעברו לשלב הבא והחברה קיבלה את קורות חייהם עוברים תהליך של מיון התחלתי הכולל ראיון טלפוני, בדיקת רקע על ידי חיפוש האנשים ברשתות החברתיות (חברות ממשלתיות מבצעות בדיקת רקע באמצעות גורמים כמו השב"כ).

ראיונות עומק

 

ראיון עומק היא דרך הכרה של האדם היושב מולך ובחינת האפשרות שיתאים למשרה אליה הגיש מועמדות על יד סדרת שאלות. בזכות הריאיון הבוחן מחליט האם האדם יהיה מסוגל לבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר.

אבחונים ובדיקת ממליצים

 

ישנן חברות המבצעות אבחון מקצועי בהתאם לצורכיהם על מנת לאתר את המועמד הרלוונטי לאיוש המשרה. לעיתים האבחונים עורכים שעות ארוכות, עקב הצורך לקבל תמונת מצב איכותית. כמו כן, החברות מתייחסות לאבחונים וגם בוחנות את ההמלצות אשר הביאו המועמדים איתם.

לקבלת הצעת מחיר עבור תהליך גיוס עובדים

 

אם אתם חברה המעוניינת לחפש עובדים חדשים שיצטרפו אל כוחותיה ורוצה עובדים איכותיים שיישארו בה לזמן ארוך, כדאי להיעזר בחברות המתמחות בגיוס עובדים. אנחנו בפילת נשמח לסייע לכם, להקשיב לצורכיכם ולבצע את כל תהליך גיוס עובדים המועמדים עבורכם. צרו איתנו קשר ותיהנו מעובדים מסורים ומקצועיים.

לפרטים נוספים והצעות מחיר צרו איתנו קשר - 03-7679261