ייעוץ תעסוקתי הינו שירות המיועד לכל אלו מביניכם המעוניינים להבטיח לעצמם תחום עיסוק התואם את כישוריהם, יכולותיהם, הישגיהם התעסוקתיים וכדומה. שירות זה מיועד לכל אחד ואחת מכם, בכל גיל, וכל זאת ללא קשר לניסיון התעסוקתי העומד לרשותכם עד כה. מטרת השירות היא להתאים עבורכם את מקום העבודה האידיאלי ביותר, וכל זאת לצורך בחירת תחום עיסוק ומסלול קריירה העתידים להשפיע על חייכם במגוון רחב של תחומים והיבטים.

אם כך, מהו שאלון הכוונה מקצועי?

הייעוץ התעסוקתי הוא תהליך הכוונה תעסוקתי המיושם על ידי יועצים תעסוקתיים מנוסים ומיומנים בתחומם, כאשר בין יתר האמצעים הנלווים לתהליך הוא שאלון הכוונה מקצועית בו מצגים מספר שאלות כלליות לצד שאלות פרטניות שהתשובות עליהן אמורות לספק תמונה רחבה יותר בנוגע לתחומי העיסוק הרלוונטיים עבורכם. שאלון זה הוא למעשה שאלון אבחון פסיכולוגי תעסוקתי המאפשר לצד המייעץ (יועצים תעסוקתיים) להכיר אתכם טוב יותר והוא משלב בתוכו מגוון רחב של שאלות המדמות בין היתר מצבים שונים מעולמות התעסוקה השונים. עם סיום המענה על השאלון, נערך מיפוי מקיף של התשובות ובהתאם להצלבת נתונים שונים אודותיכם, ניתן לגבש את רשימת תחומי העיסוק הרלוונטיים ביותר עבורכם.

שירותי ייעוץ תעסוקתי – למי הם מיועדים?

מילוי שאלון הכוונה מקצועית במסגרת שירותי ייעוץ תעסוקתי, מיועד לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לעסוק בתחום מקצועי המותאם ביותר לכישוריו, יכולותיו, רמת ההשכלה העומדת לרשותו וכדומה. שירותי הייעוץ התעסוקתי כפי שציינו למעלה, מיועדים ומותאמים באופן פרטני לכל אחד ואחת מביניכם, ואין זה משנה אם אתם חיילים משוחררים המבקשים לעצמם את הצעד הראשון באזרחות או נשים וגברים בגילאים מתקדמים יותר המבקשים לעצמם שינוי תעסוקתי.

קבוצת פילת מציגה: שירותי ייעוץ תעסוקתי

אנחנו בקבוצת פילת, עוסקים ומתמחים במגוון רחב של תחומים הקשורים לעולם התעסוקה הישראלי, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא שירותי ייעוץ תעסוקתי המוצעים לכם על ידי צוותים מנוסים של יועצים תעסוקתיים. שירותים אלו נועדו לכל אילו מביניכם המעוניינים לבחור את תחומי העיסוק הרלוונטיים לגביהם בהתאם לכישוריהם האישיים. לפרטים נוספים בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל