מי שלמד או חיפש קורס להכשרת יועצי משכנתאות הבין מהר מאוד שתוכנית הלימודים מכילה ברובה, לימודים תיאורטיים המבוססים על ידע אקדמי ופחות על ניסיון מתוך השטח עצמו. כעת, קורס חדש שנפתח בשיתוף עם אוניברסיטת בר אילן משנה את כל התמונה: הנרשמים החדשים יזכו להתמחות מעשית מהרגע הראשון בשיטת 70-30. 70% פרקטיקה – 30% תיאוריה.
סגל המרצים שינחה ויתרגל את תוכנית הלימודים מורכב בכירים בעלי רקע מעשי נרחב מאוד בתחום הנדל"ן, המשכנתאות ושוק ההון. 

ניסיון מעשי בתוך 3 חודשים בלבד

זה לא סוד שענף המשכנתאות נמצא בצמיחה מתמדת ונחשב לאחד ממנועי הרווח הגדולים של הבנקים וחברות המימון. כפועל יוצא, הצורך ביועצי משכנתאות מיומנים גבוה אף הוא, ולא בכדי הקורס החדש מספק התמחות מעשית (פרקטיקום) מהרגע הראשון. מה זה אומר?  שאם עד כה בוגרי הקורסים השונים נאלצו לצבור ניסיון בכוחות עצמם, קורס יועצי משכנתאות של סמארט ובר אילן מעניק פרקטיקום במסגרת הקורס עצמו. המשמעות היא חסכון ענק בזמן והכי חשוב: אפשרות לעבוד כיועץ משכנתאות בתום שלושת חודשי הלימודים. 

איך זה אפשרי? בקורס הזה אנחנו לא מתרגלים על יבש, אלא עובדים על המערכת האמיתית של יועצי המשכנתאות, מתרגלים סימולציות, מלווים ובונים תיקים אמיתיים – כדי להבטיח מוכנות ומיומנות להתחלת עבודה באופן מיידי לבוגרי הקורס. 

ומה עם תעודה?

סיום הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם אוניברסיטת בר אילן, לא פחות! וכמו שאתם יודעים: התעודה הזאת מעבירה מסר חד משמעי לבנקים, גופי המימון, חברות המשכנתאות ושאר המעסיקים הגדולים שמובילים את שוק המשכנתאות בישראל: החיבור בין אוניברסיטת בר אילן מצליחה וזרוע ההכשרה של פילת למקצועות הכלכלה, סמארט – הוא מנצח ונולד מתוך צרכי השוק. 

במסגרת שיתוף הפעולה בין סמארט לאוני' בר אילן מתקיים קורס נוסף של יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה. בין לקוחותינו: ארגון חבר, אגף ההנצחה שמשרד הבטחון, חברת אסם, אמדוקס, משטרת ישראל. 

זה הזמן שלכם להצטרף לנבחרת יועצי המשכנתאות המצחת של סמארט המרכז הפיננסי מקבוצת פילת. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים והרשמה!

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל