קורס יועצים כלכליים

המציאות הכלכלית של ימינו מצריכה תכנון יעיל של המשאבים ומקורות ההכנסה שלנו כדי שנדע איך לכלכל את עצמנו בצורה טובה יותר בסוף כל חודש.

 

משפחות רבות מתקיימות ממינוס למינוס בבנק ולא מצליחות לקיים את עצמן בכבוד. רוצים ללמוד איך לעזור להם לכלכל את עצמם בצורה טובה יותר? כאן קורס יועצים כלכליים של פילת בשיתוף עם המרכז האקדמי רופין נכנס לתמונה.

מה מלמדים אתכם במהלך קורס יועצים כלכליים של פילת?

במהלך קורס יועצים כלכליים של פילת אנחנו נלמד אתכם את הדברים הבאים:

פירוט השלבים של הליווי הכלכלי של המשפחות שצריכות את הסיוע שלכם – איסוף מידע על הפעילות הכלכלית של המשפחה, ניסוח של טבלאות הוצאות והכנסות של המשפחות, בנייה של תכנית כלכלית שתטיב עם מצב המשפחה, הדגשים שצריך לקחת בחשבון במהלך תהליך הליווי, ניתוח תוצאות והצעות לשיפור כולל מתן דוגמאות שיעזרו למשפחות להבריא את המצב הכלכלי שלהם וכן הלאה.

מהם תנאי הקבלה לקורס?

תנאי הקבלה של קורס יועצים כלכליים הם:

  •  בתחום שיהיה רלוונטי לייעוץ כלכלי כמו מדעי החברה, מנהל עסקים, פיננסים ועוד.
  • בחלק מהמקרים, אתם תתבקשו להגיע לריאיון אישי במכון פילת.

מה מקבלים בסוף הקורס?

בסוף קורס יועצים כלכליים תקבלו תעודת גמר מכופלת שמציינת שאתם מאמנים ויועצים כלכליים מטעם מכון פילת והמכון האקדמי רופין.

מה שונה בקורס יועצים כלכליים של פילת לעומת קורסים אחרים בתחום?

מכון פילת הוא מכון אבחון ארגון שעובד עם הגופים הכלכליים הכי גדולים בארץ ובעולם. לפילת יש למעלה מ- 40 שנות ניסיון בתחום הכלכלי וייעוץ לארגונים, לחברות ולמשפחות. כמו כן, קורס יועצים כלכליים עובד עם המרכז האקדמי רופין שהכשיר אלפי סטודנטים להשתלב ולתפוס מקומות מפתח רבים בכלכלה הישראלית.

במסגרת הקורס תעברו פרקטיקום מעשי (התמחות מעשית) שיעזור לכם במטרה שלכם להיות היועצים והמאמנים הכלכליים הטובים ביותר בתחום.

 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על קורס יועצים כלכליים? התקשרו אלינו כבר עכשיו בטלפון:  03-7679261.