ניהול קריירה אפקטיבי בעולם תעסוקה משתנה

בשוק תעסוקה משתנה, בו קרוב לוודאי שנחליף מקומות עבודה ותפקידים רבים, לאורך שנות התעסוקה שלנו, חשוב שנכיר את עצמנו ואת שוק העבודה, מקרוב. מחקרים מראים כי אנו נדרשים למיומנויות של פתרון בעיות מורכבות, יצירתיות, גמישות מחשבתית, עמידות וחוסן, תקשורת בינאישית, יכולות טכנולוגיות ועוד.

ניהול הקריירה התעסוקתית כולל חשיבה וקבלת החלטות לגבי תפקידים עתידיים, רכישת ידע ומיומנויות חדשות, שיאפשרו לנו לעשות שינויים משמעותיים, או לשפר את רמתנו המקצועית, או לעבור מעולם העבודה כשכיר, לעולם חדש של עצמאי. בתהליך נתייחס למוטיבציות וליכולות
שלך, לצרכי ההשתכרות שלך ולביקושים בשוק.

השאירו פרטים ונבנה לכם את הפתרון שהכי יתאים לכם

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

ניהול שינוי ומעברי קריירה (הסבה מקצועית)

מומחי פילת יסייעו לך להכיר טוב יותר את עצמך, לבחון את החלופות הקיימות בפניך ולקבל החלטה על המשך הקריירה המקצועית שלך. אנחנו נלווה אותך במעברי הקריירה ונעזור לך להגדיר יעדים ברי השגה, לשבור את "תקרת הזכוכית" ולהגיע לתפקיד הנחשק.

הכלים לניהול קריירה אפקטיבית

שינוי תעסוקתי

שינוי תעסוקתי

תהליך המסייע לאנשים המצויים בין עבודות, לעבור את התקופה ולמצוא את דרכם החדשה, מהר ככל הניתן, היועצים התעסוקתיים של פילת מלווים אותם בהתמודדות עם השינוי, בהעצמה אישית, בחשיבה על שיפור מיומנויות ופיתוח הקריירה

הכוון לימודי / תעסוקתי

הכוון לימודי / תעסוקתי

תהליך הכוונה המסייע לצעירים בתחילת דרכם לקבל החלטה מושכלת לגבי תחום לימודים וכיוון קריירה. התהליך מבוסס על אבחון נטיות, חוזקות ומוטיבציות של הלקוח ובסופו מתקבלות המלצות לימודיות ותעסוקתיות להמשך הדרך. לאורך התהליך ילווה אתכם יועץ או יועצת תעסוקה מקצועיים ומנוסים, אתם תוכלו לחשוב יחד ולהתייעץ.

יעוץ והכוונה לחיילים משוחררים

יעוץ והכוונה לחיילים משוחררים

אחת מהשאלות שמעסיקות היום חיילים כשהם משתחררים מהצבא היא השאלה מה הלאה? איזו קריירה או עבודה אני רוצה לעצמי? תהליך הייעוץ שלנו מסייע לחיילים וחיילות שזה עתה השתחררו או חזרו מהטיול הגדול להבין מהו תחום הלימודים וכיוון הקריירה הנכון עבורם. המבדקים שלנו מאושרים על ידי משרד הביטחון והקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים.

הכנת קורות חיים שמנצחים את הבוטים

הכנת קורות חיים שמנצחים את הבוטים

כתיבת קורות חיים הנו השלב הראשון בתהליך מציאת עבודה. כיום 75% מקורות החיים נקראים ע"י רובוטים שממיינים את קורות החיים באופן אוטומטי, לכן חשוב ליצור מסמך קורות חיים מקצועי ומזמין שיעבור גם מיון אנושי וגם מיון אוטומטי. לבחירתכם, אנו מציעים גם תהליכים אישיים של כתיבת קורות חיים וגם סדנאות לכתיבת קורות חיים מהם תצאו עם מסמך קורות חיים מרשים.

הכנה לפרישה מעולם העבודה

הכנה לפרישה מעולם העבודה

הפרישה היא נקודת מפנה משמעותית שכדאי להיערך אליה ולהפיק ממנה את המרב. פרישה יכולה להיות הזדמנות להתחיל מחדש, לגלות תחומי עניין חדשים, לחזור לעיסוקים אהובים שנזנחו, לבלות זמן עם יקירנו ועוד. אנו מציעים לפורשים תהליכי ליווי אישיים או קבוצתיים. במסגרת תהליכים אלה תוכלו לקבל מגוון כלים שיאפשרו לכם לצאת לדרך חדשה ולהמשיך בחיים משמעותיים ומספקים.

הכנה לראיון עבודה

הכנה לראיון עבודה

ראיון עבודה הוא שלב חשוב בתהליך המיון לעבודה. על סמך הראיון, המראיין יחליט אם אתם מתאימים לתפקיד יותר ממועמדים אחרים ואם תמשיכו בתהליך המיון. היערכות מתאימה תגביר את הסיכוי שלכם להצליח בראיון. בסדנאות שלנו תלמדו איך להתכונן לראיון עבודה, איך להתנהל במהלך הראיון, איך להתמודד עם שאלות מכשילות ועוד. סדנת הכנה לראיון עבודה תייצר לכם יתרון משמעותי על פני מעמדים אחרים.

מיפוי חוזקות ומיתוג אישי

מיפוי חוזקות ומיתוג אישי

מיתוג אישי הפך להיות קריטי כדי להצליח בקריירה. עליכם ליצור תדמית חיובית אותנטית בקרב קולגות, שותפים וממונים כדי לקדם את עצמכם. אנו מציעים תהליכים וסדנאות שבמהלכן תוכלו למפות את החוזקות שלכם, לבנות אסטרטגיית מיתוג אישי וללמוד על דרכי בניית המותג האישי שלכם והטמעתו.

העלאת אפקטיביות פרופיל לינקדאין

העלאת אפקטיביות פרופיל לינקדאין

כל מחפש עבודה כמו גם כל מי שרוצה לפתח ולקדם את הקריירה שלו חייב להחזיק היום פרופיל לינקדאין. יצירת קשרים עם גורמים מקצועיים שונים יכולה לייצר הזדמנויות רבות ומשמעותיות בשוק התעסוקה. בסדנאות שלנו תלמדו אין לפתוח פרופיל לינקדאין ולנהל אותו בצורה מיטבית.

הכר את עצמך אבחון אישי דיגיטלי

הכר את עצמך אבחון אישי דיגיטלי

תהליך אבחון באמצעות מבחנים ממוחשבים הבודקים אישיות, נטיות תעסוקתיות וכישורים יסייעו לכם לזהות את החוזקות והחולשות שלכם. לאחר תהליך האבחון תקבלו המלצה על מיומנויות שעליכם לשמר ולחזק ועל מיומנויות שעליכם לפתח כדי להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה העתידי.

הלקוחות שלנו