מרכז הערכה

חברות אשר זקוקות לעובדים חדשים בתחום הניהולי, מחפשות את האדם הנכון ביותר לכל תפקיד ספציפי, כדי שהעסק ייהנה מכישוריו המקצועיים שיובילו אותה קדימה.

בחירה של מועמד ראוי לכל תפקיד

המאבחנים של מרכז הערכה לתפקוד ניהולי מודעים לעובדה שיש אחריות רבה על כתפיהם ולכן הם מבצעים אבחונים ופעולות שונות, כדי למצוא את המועמד המתאים ביותר. דרכי הפעולה כוללות שיחות אישיות כדי לתהות על אישיותו של המעמד, הנושאים שבהם הוא עסק במקומות עבודה קודמים, הדינמיקה החברתית שלו, אופן ההשתלבות הצפויה שלו עם הצוותים הנוספים במקום העבודה, כדי ליצור שיתופי פעולה חשובים ביום יום.

תכונות חשובות של בעלי התפקידים

הנושאים אשר נבדקים לעומק על ידי המומחים של מרכז הערכה לתפקוד ניהולי הם הידע, המיומנות והניסיון של אדם זה, רמת ההתאמה שלו לתפקיד ולארגון בגלל ואם הוא יתמזג עם האג'נדה העסקית, הניהולית והחברתית שהחברה מכתיבה לאורך שנים.

סימולציה של תפקוד ניהולי

כדי לבחון את קו החשיבה של המועמד, מפעיל מרכז הערכה לתפקוד ניהולי, סימולציה אשר מדמה התנהלות בזמן אמת כאשר נוצרת בעיה נקודתית. בסימולציה רואים את דרך ההתמודדות של אדם זה וכיצד הוא יוצא מהסבך שנוצר, אילו פעולות הוא מבצע, כיצד הוא רותם את העובדים לסייע ולבצע פעולות ספציפיות, כדי לצאת מהמצב המורכב שנוצר.

למאבחנים של מרכז הערכה לתפקוד ניהולי חשוב לראות מהי האסטרטגיה שהוא חושב שהיא נכונה, כמו אסטרטגיה שיווקית ומהן הטקטיקות שהוא מבצע בפועל כדי להגיע ליעדים הנדרשים. לכל החלטה שלו במהלכים השונים יש השלכות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. לכן בוחנים אם הוא פותר רק בעיה אקוטית מידית או גם חושב כמה צעדים קדימה, כדי שמקרה מסוג זה לא יקרה שוב.

כל חברה מחפשת בעלי תפקידים שיעבדו בה פרקי זמן ארוכים ושלא תהיה תחלופה לעיתים קרובות ולכן הדרישה היא שיהיה זה מועמד מוביל, אדם יציב, שהעבודה היא חלק מהותי בחייו.

אם אתם מחפשים מנהלים, השאירו את פרטיכם ונציג של מרכז הערכה לתפקוד ניהולי ישוחח אתכם בהקדם.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל