ההון האנושי הוא נושא מהותי וחשוב ביותר בכל עסק. בזכות כוח האדם המיומן והמקצועי כל עסק יוצר פיתוח עסקי ונוסק קדימה אל מימוש החזון שלו.

גיוס של כוח אדם לחברה

כאשר מגייסים כוח אדם לחברה לתפקידים שונים בהתאם לתחום העיסוק, קיים רצון עז לבחור את הטובים ביותר מבחינה מקצועית וגם בפאן האנושי. המטרה היא לגייס עובדים מנוסים שיעבדו בחברה לאורך זמן ומעבר לפעילות היום יומית המקצועית שלהם שתתבצע על הצד הטוב ביותר, חשוב שיהיה נעים לעבוד עם אדם זה, ליצור חיבורים ושיתופי פעולה לאורך כל הדרך.

אבחון איכותי של עובדים

כדי להגיע למטרה זו, פונים אל מכון אבחון תעסוקתי בעל מוניטין רב, אשר פועל שנים רבות ופיתח עם השנים שיטות אבחון ייחודיות. האבחון כולל רבדים רבים של עשייה ושל התנהגות של כל אדם באמצעות מבחנים וראיונות פרונטליים או בזום.

ההתמקצעות של עובדי החברה יצרה מערך משומן של גיוס עובדים מעולים, אשר מוטמעים בחברות הגדולות במשק לשביעות רצונם המלאה של אנשי הנהלה.

פעילות של מכון האבחון

מכון אבחון תעסוקתי פועל בכמה מישורים. הוא מאתר עובדים לתפקידים שונים ובכירים לתפקידי מפתח. מתוך ההיצע הגדול של עובדים פוטנציאליים אשר פונים למודעות השונות כדי למצוא עבודה, העובדים המיומנים יודעים לבחור כמו באמצעות פינצטה את הטובים ואת המתאימים ביותר. לאחר שיחה טלפונית המאבחנים תוהים על קנקנם של המועמדים השונים, מהם היתרונות וגם מהם החסרונות של כל אחד מהם, לאיזה מהם ההתאמה היא מושלמת ומהן ההתלבטויות בין המועמדים השונים.

לקראת קבלת ההחלטה הלא פשוטה בוחנים באופן מעמיק את כל הפרמטרים כדי למצוא את המועמד הנכון ביותר עבור כל עסק. על כתפיהם של המאבחנים מוטלת אחריות גדולה והם מוכיחים פעם אחר פעם, עד כמה העבודה שלהם כוללת בדיקה נקודתית של כל אחד מרבדי המעטפת עד שמתקבלת ההחלטה.

אם גם אתם מעוניינים בעובדים מהשורה הראשונה, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לשוחח אתכם כדי שגם המערך שלכם ייהנה מעובדים מצוינים שיובילו את החברה שלכם קדימה.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל