יום אבחון במכון פילת

תעשיית ההייטק הישראלית, היא אחת ממנועי הצמיחה של המדינה והיא נחשבת לשם ודבר בתעשיית ההייטק העולמית. תעשייה זו, מבוססת ברובה על ההון האנושי, ולכן, השמת עובדים בהייטק, היא פעולה החייבת להיות מיושמת על ידי חברות השמה מובילות המתמחות בהליכי אבחון ומיון של עובדים לתעשיית הייטק.

אנחנו בקבוצת פילת, מאפשרים לכל חברות ההייטק הישראליות ומיזמי הסטארט אפ המקומיים, ליהנות ממגוון רחב של שירותי אבחון ומיון למטרות השמת עובדים בהייטק. פתרונות ההשמה שלנו מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום הגיוס והמיון של עובדים לכלל התעשיות המובילות בישראל ועל שיטות אבחון ייחודיות המשלבות בתוכן טכנולוגיות מתקדמות.

השמת עובדים לתעשיית ההייטק הישראלית זה פילת

פתרונות ההשמה המוצעים על ידי פילת מכון אבחון במסגרת הליכי השמת עובדים בהייטק הישראלי, מותאמים באופן פרטני לכל חברה וחברה, וכל זאת בהתאם לדרישות התפקיד ומאפייניו. לאורך שנות פעילותנו בתחום השמת עובדים לתעשיית ההייטק הישראלי, ליווינו בהצלחה יתרה הליכי גיוס ומיון של אלפי עובדים אשר נקלטו לעבודה בחברות הייטק מובילות בתחומן. רשימת הלקוחות שלנו משלבת בתוכה חברות הייטק בינלאומיות הפועלות בישראל, לצד חברות הייטק פורצות דרך בתחומן ומיזמי סטארט אפ חדשים. שירותי ההשמה המוצעים על ידינו במסגרת הליכי השמת עובדים בהייטק מיועדים לכל סוגי המשרות ותפקידי המפתח בתעשיית ההייטק, החל מאנשי חומרה ותוכנה, דרך אנשי אבטחת מידע ועוד לאנשי פיתוח, אנשי מרקום וכדומה.

לרשותנו, צוות מומחי השמה המלווה אתכם לאורך כל שלבי המיון, האבחון וההשמה, וכל זאת לצד פתרונות מעשיים לאיתור מועמדים רלוונטיים בהתאמה מדויקת ומלאה לכל דרישות התפקיד. כמו כן, אנו מספקים פתרונות טכנולוגיים לארגונים וחברות לצרכי ניהול הליכי גיוס והשמה, וביניהן: מערכת ממוחשבת למטרות גיוס והשמה, פורטל קריירה ארגוני חכם, מבחני כישורים באמצעות מערכת מקוונת, מאגר של מבחני מיון ממוחשבים ועוד.

למידע נוסף בנושא, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני, לתאם פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו ולהיחשף לכל פתרונות ההשמה המוצעים על ידינו למטרות השמת עובדים בהייטק.

לתיאום פגישה חייג עכשיו : 03-76792261

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל