קבוצת פילת במהלך אבחון ארגוני

מעוניינים לגייס לשורותיכם את אנשי התפעול הבכירים ביותר במשק? זה הזמן לדעת הכול על שירותי השמת בכירים בתפקידי תפעול ב-קבוצת פילת.

אנחנו בקבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי, עוסקים ומתמחים בהליכי גיוס והשמה של בכירים למגוון רחב של תפקידי מפתח, לרבות, השמת בכירים בתפקידי תפעול מכונות וקווי ייצור ותפעול מערכי שירות, שיווק ומכירות. השמת בכירים בתפקידי תפעול באמצעותנו, הינו הליך השמה מקצועי המבוסס על היכולות והמיומנויות המקצועיות שלנו בתחום השמת בכירים ועל הניסיון וההיכרות רבת השנים שלנו עם צרכי ההשמה השונים במשק הישראלי.

השמת בכירים בתפקידי תפעול – למי מיועד התהליך?

הליך הגיוס, המיון וההשמה של בכירים בתפקידי תפעול, מיועד לכלל המעסיקים במשק המעוניינים לצרף לשורותיהם את אנשי התפעול הטובים והמיומנים ביותר, וכל זאת בהתאמה מלאה לדרישות ומהות התפקיד בתחום התפעולי. בין היתר הליך ההשמה מיועד למפעלי ייצור המעוניינים לצרף לשורותיהם מנהלי תפעול מכונות וקווי ייצור. כמו כן, הליך ההשמה מיועד לחברות, ארגונים ועסקים המעוניינים לצרף לשורותיהם מנהלי תפעול בכירים למגוון רחב של מחלקות שירות.

השמת בכירים

גיוס ומיון בכירים בתפקידי תפעול – כיצד?

הליך השמת בכירים בתפקידי תפעול באמצעותנו, הינו הליך גיוס ומיון בכירים המיושם על ידי צוות מומחים המורכב מפסיכולוגים ומאבחנים תעסוקתיים המסתייעים במגוון רחב של כלים טכנולוגיים מתקדמים ופורצי דרך ובמגוון רחב של שיטות אבחון מדויקות אותן פיתחנו בהצלחה רבה לאורך השנים.

צוות זה מלווה אתכם לאורך כל שלבי ההשמה, החל משלב המיון המקדים שלצורך יישומו אנו לומדים להכיר מקרוב את דרישות התפקיד הרלוונטיות עבורכם, דרך מבחני הכישורים והראיונות האישיים אותם אנו עורכים אל מול המועמדים הסופיים ועד להכשרת המועמד/ת לצרכי איוש התפקיד על הצד הטוב ביותר בחברתכם. הליך זה משלב בתוכו מבחני אישיות ומבדקי כישורים מעשיים בתחום הרלוונטי לכם, סימולציות המדמות סיטואציות תעסוקה בזמן אמת ומבדקים דינאמיים נוספים באמצעותם אנו מגייסים עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתפקידי התפעול השונים.

למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן ולהיחשף לשיטות ההשמה המתקדמות שלנו.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל