מחפשים אחר אנשי שירות בכירים? זה הזמן לדעת הכול על שירותי השמת בכירים בתפקידי שירות באמצעות קבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי.

תפקידי השירות השונים מהווים את אחד מתחומי העיסוק המבוקשים ביותר בכל חברה, ארגון ובית עסק, וזאת לנוכח החשיבות הרבה בפועלם המקצועי של אנשי השירות. כאשר מדברים על בכירים בתפקידי שירות, מדברים בין היתר על מנהלי מחלקות שירות, מנהלי מוקדי שירות, מנהלי קשרי לקוחות ועוד מגוון רחב של תפקידי ניהול בכירים. השמת בכירים בתפקידי שירות כאלו ואחרים, מחייבת אתכם להסתייע באנשי מקצוע מובילים בתחום האבחון והמיון המקצועי, ובשביל זה אנחנו כאן עבורכם!

פילת – חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי

אנחנו בקבוצת פילת, מספקים מגוון רחב של פתרונות גיוס והשמה לחברות, לארגונים ולעסקים המובילים ביותר בישראל. פתרונות הגיוס וההשמה שלנו מבוססים על ניסיון והיכרות רבת שנים עם עולם התעסוקה הישראלי ועל שיטות מקצועיות אותן פיתחנו לאורך השנים. הליכי הגיוס והמיון שלנו למטרות השמת בכירים בתפקידי שירות, משלבים בין מערכות טכנולוגיות מתקדמות מסוגן המאפשרות לנו לאתר את אנשי השירות הטובים ביותר במשק, וזאת לצד קיומו של הליך מיון פרטני לכל מועמד/ת לתפקיד הכולל בתוכו בין היתר: מבדקי אישיות וכישורים לצד תרגילים שונים הבוחנים את יכולותיו של המועמד/ת להתמודדות בזמן אמת עם דרישות התפקיד.

השמת בכירים בתפקידי שירות

המערכות הטכנולוגיות העומדות לרשותנו לצד שיטות האבחון המדויקות שלנו, מאפשרות לנו לנהל הליכי מיון והשמה מדויקים וממוקדים שבסופם אנו מאפשרים ללקוחותינו לצרף לשורותיהם את הטובים ביותר בתחום תפקידי השירות. פתרונות אלו מותאמים לכל חברה, ארגון ובית עסק באופן פרטני, וזאת על פי היכרות מוקדמת עם צרכי הארגון ודרישות התפקיד.

אם גם אתם עומדים לקראת גיוסם של בכירים לתפקידי שירות כאלו ואחרים בחברתכם, אנו בקבוצת פילת כאן לרשותכם עם כל הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות אותן ביססנו לאורך השנים בכל הנוגע להליכי השמת בכירים בתפקידי שירות. למידע נוסף בנושא וקבלת ייעוץ ראשוני מצוות המומחים שלנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני עוד היום, חייגו: 03-7679222

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל