נמצאים לפני הליך גיוס של אנשי שיווק ומכירות בכירים לחברתם? זה הזמן לדעת הכול על שירותי השמת בכירים בתפקידי שיווק ומכירות באמצעות קבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי.

מערכי השיווק והמכירות בכל חברה, ארגון או בית עסק, מהווים את ה-"לב הפועם" של הפעילות העסקית, ומכאן הצורך בהשמת בכירים לתפקידי השיווק והמכירות בכל ענפי השירות, התעשייה והמסחר. אנחנו בקבוצת פילת, מובילים מזה עשרות שנים את תחום השמת בכירים במשק הישראלי, כאשר אחת מההתמחויות המקצועיות שלנו מיועדת לצרכי השמת בכירים בתפקידי שיווק ומכירות.

השמת בכירים לתפקידי שיווק ומכירות – כיצד?

על מנת להבטיח ללקוחותינו את הליכי הגיוס וההשמה היעילים והמדויקים ביותר לצורך איתור והשמת בכירים בתפקידי מפתח, לרבות, השמת בכירים בתפקידי שיווק ומכירות, אנחנו בקבוצת פילת, פיתחנו לאורך השנים, מגוון רחב של אמצעים מבוססי טכנולוגיה המאפשרים לנו לאתר במהירות וביעילות את המועמדים הטובים ביותר למשרות ניהול בכירות בתחום השיווק והמכירות. המערכות הטכנולוגיות העומדות לרשותנו כוללות בין היתר את ה-INTER CAT,  מערכת מקוונת לקיומם של מבחני כישורים מרחוק ואת ה-ה-TC, מערכת מבחנים ממוחשבים.

השמת בכירים בתפקידי שיווק ומכירות

בנוסף לאמצעים הטכנולוגיים, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו "סיירת מובחרת" של אנשי גיוס והשמה מובילים בתחומם. הסיירת המובחרת שלנו מורכבת מפסיכולוגיים ומאבחנים תעסוקתיים המתמחים ביישום מבחני כישורים וראיונות אישיים לכל אחד ואחת מהמועמדים למשרה הבכירה ביותר בתפקידי השיווק והמכירות.

השמת בכירים לתפקידי שיווק ומכירות – למי מיועד הליך הגיוס וההשמה?

הליכי גיוס והשמת בכירים בתפקידי שיווק ומכירות באמצעותנו, הינו שירות מקצועי המיועד ומותאם לכל חברה, ארגון ובית עסק המעוניין לגייס לשורותיו את הטובים ביותר בתחום השיווק המכירות. שירות זה מותאם בין היתר לגודלו של  מערך השיווק והמכירות העומד לרשותכם, למיומנויות המקצועיות הנדרשות לכם לצורך איוש המשרות הבכירות ולמגוון רחב של פרמטרים מקצועיים נוספים אותם אנו מגדירים יחד איתכם כבר בשלב אפיון המשרה ודרישות הסף לתפקיד.

למידע נוסף על הליך השמת בכירים בתפקידי כספים באמצעותנו, צרו קשר עוד היום עם אנשי "הסיירת המובחרת" שלנו. ליצירת קשר לחצו כאן

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל