תחום משאבי אנוש הינו מתחומי הניהול המרכזיים ביותר כיום בכל ארגון וחברה גדולה, ולכן, קיימת חשיבות רבה להליך השמת בכירים בתפקידי משאבי אנוש. תחום זה, המתייחס ברובו לעיסוק בכוח אדם כמשאב מרכזי בחיי הארגון ו/או פעילות החברה, מחייב את ראשי הארגון ו/או מנהלי החברות השונות, לעשות כל שביכולתם על מנת לגייס את האנשים הטובים ביותר לאיוש תפקידי משאבי אנוש.

פילת מציגה: הדרך היעילה והבטוחה ביותר להשמת בכירים לתפקידי ניהול משאבי אנוש

אנחנו בקבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בעולם התעסוקה הישראלי, מאפשרים לכלל מנהלי הארגונים והחברות, ליהנות מפתרונות השמה מתקדמים לתפקידי הניהול הבכירים ביותר, לרבות, השמת בכירים בתפקידי משאבי אנוש.

פתרונות ההשמה המתקדמים שלנו מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום הגיוס ומיון עובדים בכירים לתפקידי ניהול ומפתח ועל שילובן של מערכות טכנולוגיות פורצות דרך כחלק בלתי נפרד מתהליך הגיוס וההשמה. המערכות הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש משתלבות בפעילות הממוקדת של צוות המומחים עתיר הניסיון שבחברתנו, כאשר השילוב בין הקדמה הטכנולוגית וניסיון רב השנים של צוות המומחים, הוא זה המאפשר לנו לאתר עבורכם את המועמד/ת הטוב/ה ביותר במסגרת הליך השמת בכירים בתפקידי משאבי אנוש.

על מנת לספק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את תהליכי הגיוס האופטימאליים ביותר גם במסגרת הליך השמת בכירים בתפקידי משאבי אנוש, אנחנו בקבוצת פילת מבססים את תהליך הגיוס וההשמה על שיטות אבחון ייחודיות המשלבות בתוכן תרגילים שונים הבוחנים בין היתר: חשיבה אסטרטגית, יכולת הנעת עובדים, יכולת קבלת החלטות תחת לחץ, יכולות ניהול משימות בסביבת עבודה דינמית וכדומה.

השמת בכירים בתפקידי משאבי אנוש

פתרונות ההשמה שלנו לתפקידי ניהול בתחום משאבי האנוש, מותאמים לכל חברה ו/או ארגון באופן פרטני ובהתאם לדרישות התפקיד ומאפייניו. לאורך השנים, ליווינו עשרות תהליכי השמת בכירים בתפקידי משאבי אנוש בקרב החברות והארגונים הגדולים והמובילים במשק הישראלי, ואנו מזמינים גם אתכם להצטרף להצלחה המבוססת על הניסיון עתיר השנים שלנו. למידע נוסף בנושא ולהיכרות מעמיקה יותר עם צוות המומחים שלנו והמערכות הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש לאורך תהליך הגיוס וההשמה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני עוד היום, חייגו: 037679222.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל