הכוון תעסוקתי

מהי הכוונה תעסוקתית? למי היא מיועדת? כיצד היא מיושמת ומה באמת חשוב לדעת לפני שבוחרים מסלול תעסוקה מקצועי? כל מה שצריך לדעת על הכוון תעסוקתי בכתבה שלפניכם.

בחירת מקצוע לחיים היא ללא ספק משימה מאתגרת ומורכבת שהשלכותיה עתידות להשפיע על הצלחתכם במגוון רחב של תחומים בחיים, לרבות, תחום הפרנסה, אפשרויות הקידום המקצועיות, המסגרת המשפחתית ואפילו על מידת האושר שלכם בחיים. לנוכח החשיבות הרבה הנלווית לתהליך בחירת המקצוע, מומלץ להסתייע בשירותי ייעוץ תעסוקתי המשלבים בתוכם מספר מרכיבים חשובים בדרך לבחירת המקצוע, כגון:

  • אבחון תעסוקתי במסגרתו ניתן לאפיין את החוזקות אל מול החולשות שלכם בכל הנוגע להשתלבותכם בתחום תעסוקתי כזה או אחר.
  • סיוע בהתמודדות עם חסמים תעסוקתיים כגון חסמי ידע, מוטיבציה וכדומה
  • הכוון תעסקותי במסגרתו מתבצעת הצלבה בין הנתונים השונים בהליך האבחון התעסוקתי וזאת במטרה להכווין אתכם לקבלת ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

הכוונה תעסוקתית למי היא מיועדת?

הכוונה תעסוקתית ו/או ייעוץ תעסוקתי הינו שירות מקצועי המיועד לכל אחד ואחת מביניכם המחפש את דרכו המקצועית בעולם התעסוקה, בין אם מדובר במסלול אבחון וייעוץ תעסוקתי לסטודנטים במקצועות לימוד שונים, בין אם מדובר במסלול מכון לאבחון מקצועי לחיילים משוחררים ובין אם מדובר בשירותי ייעוץ תעסוקתי למעוניינים בהסבה מקצועית ו/או קריירה שנייה בשלהי שנות ה-30 או ה-40 לחייהם.

הכוון תעסוקתי
הכוונה תעסוקתית הינו שירות מקצועי המיועד לכל אחד ואחת מבינכם!

מטרות הייעוץ המקצועי

ייעוץ תעסוקתי הידוע גם בשם הכוון תעסוקתי מיועד למטרות קידום ושיפור סיכוייכם למציאת מקום עבודה התואם את כישוריכם, הישגיכם ונטיותיכם המקצועיות, וכל זאת במסגרת אבחון תעסוקתי מקדים במסגרתו ניתן לאפיין במדויק את החוזקות והחולשות שלכם בכל תחום תעסוקתי בו אתם מעוניינים לעסוק.

מטרת התהליך היא לסייע לכם בסופו של הליך למצוא את מקום העבודה האידיאלי ביותר עבורכם וכל זאת תוך הצלבה בין הנתונים השונים המאפיינים אתכם לדרישות המקצועיות של מקום העבודה.

אצלנו בקבוצת פילת, החברה המובילה בישראל בתחום האבחון והמיון לשוק העבודה, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי סיוע וייעוץ מקצועיים בדרך למציאת מקום העבודה האידיאלי ביותר עברורכם.

לפרטים נוספים בנושא הכוון תעסוקתי צרו איתנו קשר עוד היום, חייגו עכשיו:  03-7679261