חברות הקבוצה

logtel blue

Logtel מספקת הדרכה, ייעוץ ופיתוח איכותיים ללקוחות פרטיים וארגונים בתחומי הטכנולוגיה: תוכנה, חומרה וטלקום.
החברה הוקמה מ 1984 ומאז היא עוקבת אחרי מגמות בעולם הטכנולוגיה ומפתחת קורסים, הדרכות והכשרות מעשיות בכל התחומים החמים שרלוונטיים לתעשייה.
המומחיות שלנו היא לתרגם תחומי ידע טכנולוגיים לתכניות לימוד מעשיות שמכשירות אנשי מקצוע, נותנות להם כלים פרקטיים ומאפשרות להם להשתלב בתעשיה.
צוות המרצים והמנהלים האקדמיים שלנו מגיעים מרקע המשלב מחקר אקדמי ועשייה בשטח. המרצים מעבירים את החומר בצורה המעשית ביותר, מאפשרים תרגול ומוודאים שכל הסטודנטים מבינים את החומר ויודעים ליישם אותו.
בין החברות המובילות ששולחות אלינו מהנדסי תכנה וחומרה להכשרות ניתן למנות חברות כמו גוגל, צ'קפוינט, SAP ועוד.

boostt_logo_lg

BOOST הוא בית ספר למקצועות המחר. אנחנו מלמדים ומכשירים אנשים למקצועות החמים שיהיו רלוונטיים בעתיד. אנו פועלים על פי עיקרון ה 15/15. על פי עקרון זה אנחנו מלמדים כל מקצוע שמאפשר להשתכר 15,000 ₪ ב 15 שנים הקרובות. מתוך רצון לאפשר לכמה שיותר אנשים להיות רלוונטיים ולהוביל בשוק התעסוקה המשתנה.
כל תכניות הלימודים שלנו הן במתכונת הכשרה שמשלבת אימון, התנסות וליווי מעשיים. את ההכשרות מלווים מנטורים מחברות מובילות בשוק שיכולים להיות אוזן קשבת, לייעץ ולסייע. בנוסף בכל ההכשרות אנו משלבים מודולים של מיומנויות רכות הנדרשות בשוק התעסוקה העתידי כמו יצירתיות וחדשנות, מיתוג ושיווק עצמי וכלים נוספים שמסייעים להשתלב בשוק התעסוקה.

smart-logo

Smart המרכז הפיננסי מקבוצת פילת היא חברה המעניקה שירותי ייעוץ כלכלי ועסקי, שירותים וסדנאות בתחום ניהול ההון האישי לפרט, יעוץ משכנתאות, יעוץ ביטוחי לעובדים, והעצמה כלכלית למשפחה. בנוסף מספקת החברה פתרונות ייעוץ עסקי לארגונים, חברות ועסקים. אנו מלווים בעשור האחרון אלפי משפחות להעצמה פיננסית בקרב הארגונים הגדולים במשק: צה"ל, חברת חשמל, עיריית ירושלים, משטרת ישראל ועוד.

talent_logo_lg

Talent Systems היא חברת בת של הקבוצה המתמחה באפיון ופיתוח מערכות תוכנה ופתרונות מבוססי אינטרנט, לניהול הארגון וההון האנושי שבו.
ל-Talent Systems ניסיון של כ-18 שנים בפיתוח ובהטמעה של מערכות HR בעשרות חברות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי תוך חיבור לעשייה בשטח בסביבות עבודה שונות.
האמצעים המתקדמים של החברה יעילים למגוון תחומים: ניהול תהליך הגיוס והמיון, גיוס ברשתות חברתיות, ניהול דף קריירה ארגוני חכם, ניהול תהליך הקליטה בארגון ועוד. מערכות אלו מביאות לידי ביטוי את הידע הרב והניסיון הנצבר ב- Talent Systemsלאורך השנים בזכות שיתוף פעולה עם לקוחות מענפים שונים וניתן להתאימן בקלות לצרכיו הייחודיים של כל ארגון.

הלקוחות שלנו