מועמדים לתפקיד בזמן מבחני מיון במכון פילת

עומדים לקראת הליכי גיוס של מנהלים בכירים לחברתכם? אצלנו בקבוצת פילת תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים מקצועיים למטרות גיוס מנהלים בכירים.

חברות מובילות בתחומן, הופכות לכאלו בעיקר בזכות שדרת הניהול, ולכן, כל חברה במשק הישראלי, עושה ככל העומד לרשותה על מנת לגייס לשורותיה את המנהלים הטובים ביותר. אנחנו בקבוצת פילת, חברת האבחון והמיון הגדולה והמובילה בישראל, מאפשרים לכלל החברות, הארגונים והעסקים בישראל, ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים המיועדים למטרות גיוס מנהלים בכירים.

הליכי הגיוס המיושמים על ידינו, מבוססים על היכרות רבת שנים עם צרכי הניהול השונים במשק הישראלי ועל שיטות מיון ואבחון מתקדמות מסוגן, במהלכן אנו מקיימים מבחני אישיות ומבדקי כישורים מעשיים בהתאם לתחום הניהולי הרלוונטי לכם.

גיוס מנהלים בכירים בקבוצת פילת – כל היתרונות לאורך כל הדרך!

גיוס של מנהלים בכירים בקבוצת פילת, הינו שירות מקצועי המאפשר לכל חברה, ארגון ובית עסק גדול, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • גיוס – הליכי הגיוס המיושמים על ידי מיטב המומחים בתחום התעסוקה. צוות המומחים של פילת מכון אבחון מורכב מפסיכולוגיים ומאבחנים תעסוקתיים בעלי ניסיון רב שנים.
  • מערכות מתקדמות – אנו עושים שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות מסוגן ההופכות את תהליכי הגיוס למהירים יותר ומדויקים הרבה יותר. המערכות הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש למטרות גיוס מנהלים בכירים כוללות בין היתר: מערכת STR ממוחשבת המיועדת להליכי גיוס והשמה, מערכת TC המאגדת בתוכה מאגר של מבחנים ממוחשבים ועוד.
  • מגוון רחב של מבחני אישיות ומבדקי כישורים המותאמים לצרכי ניהול הליכי גיוס מנהלים בכירים – מבדקים ומבחנים אלו משלבים בתוכם סימולציות שונות אשר נועדו לבחון את תפקודי ומיומנויות הניהול בזמן אמת. .

חשוב לנו שתדעו: פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום גיוס מנהלים בכירים לחברות, ארגונים ועסקים, נועדו גם לצרכי ליווי הליכי הגיוס וגם לצרכי ליווי תהליכי ההיקלטות של המנהלים בחברה, וכל זאת במסגרת ליווי אישי של צוות המומחים בחברתנו.

למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן וליהנות מהליכי גיוס מנהלים בכירים מדויקים ומהירים.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל