מבחני נטיות וכישורים עם תוקף ניבוי של 95%

מבחני כישורים ואישיות שיאפשרו לכם למיין מועמדים
בקלות ובעלות משתלמת

Asset 19@2x-8

תוקף ניבוי גבוה

Asset 22@2x-8

אפשרות להיבחן בכל מקום

Asset 20@2x-8

תוצאות בלחיצת כפתור

Asset 21@2x-8

אפשרות להתאמה לצרכי הלקוח

להתנסות ללא עלות השאירו פרטים

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

המבחנים שתמצאו אצלנו

מבחני כישורים
קוגנטיביים

מבחנים הבודקים את היכולות והמיומנויות של המועמד בתחומים שונים כמו: יכולת מילולית, הבנת הוראות, הבנה טכנית, יכולת חישובית ועוד

מבחני
אישיות

מבחן פילת- ביג5 הוא שאלון אישיותי שפותח בפילת ובודק חמישה גורמים בסיסיים המאפיינים את אישיות האדם. המבחן בודק דומיננטיות, יחסי אנוש, מסגרתיות, גמישות מחשבתית ונוירוטיות. מדובר בשאלון דיווח עצמי בו האדם עונה להיגדים שונים לגבי אמירות כלליות ואישיות בנושאים שונים

מבחני נטיות
תעסוקתיות

מבחני נטיות תעסוקתיות המבחן מחלק את העולם התעסוקתי לתחומי עניין עיקריים ולאחר מילויו מאובחנים התחומים הבולטים לכל אדם. ניתן להשתמש בשאלון זה לייעוץ תעסוקתי או ככלי המשלים ניתוח אישיותי

מבחנים נוספים שלנו

מבחני ידע טכנולוגיים

מערכת מבחנים טכנולוגיים לבדיקת ידע ומיומנויות תאפשר לכם לחסוך את הזמן הכי יקר בארגון ולקבל תוצאות מדוייקות יותר

קרא עוד

מבחני מהימנות

מבחן מהימנות ממוחשב מבית פילת מאפשר להבין אם ניתן לסמוך על המועמד ולבטוח בו

קרא עוד

מבחנים תעסוקתיים ממוחשבים - למה זה נכון לנו?

מבחן תעסוקתי נועד לאפשר למעסיקים בחברות לקבל חוות דעת אובייקטיבית על המועמד ומאפשרים להעריך את המועמד על ידי גורם חיצוני מנותק משיקול המונע מכימיה בין אישית וגם הבדלי רקע מקצועיים וכל היוצא בזה. מבחני תעסוקה מאפשרים להתאים את המועמדים המתאימים ביותר עבור מטרות החברה והארגון, חזון וכן פרמטרים שלמעסיק חשוב לא להתפשר. כמו כן מבחן תעסוקתי בודק את יכולות חשיבה, יכולות בינאישיות, מצבי לחץ וכן גם על האישיות של האדם.

אילו סוגי מבחנים תעסוקתיים יש?

  • מבחני כישורים – מבחן תעסוקתי אשר נועד לזהות ולאתר את כישוריו של המועמד בתחומים שונים כגון חשיבה, יכולת פתרון בעיות, ידע כללי ועוד.
  • מבחני דינמיקה קבוצתית – מבחנים אלה נועדו להעריך את יוכלתיו הבינאישיות של המועמד, לבחון כיצד הוא פועל בדינמיקה קבוצתית או במצבי תחרות.
  • מבחני אישיות – מבחני אישיות מאפשרים לנו לעמוד על אופיו של המועמד והתנהגותו – תכונות אופי, סמכותיות, אמינות, יכולת קבלת החלטות ועוד.

בפילת, משימתנו היא לסייע לארגונים ולחברות ולהכין עבורם את התשתית המושלמת לשגשוג בעולם התעסוקה על ידי מבחני תעסוקה שונים אשר מאפשרים להתאים להם את המועמד האידאלי לתפקיד.

מבחני אישיות

מבחני אישיות הם אחת השיטות הנפוצות ביותר עבור ארגונים וחברות לעמוד על אופיו והתנהגותו של המועמד ומאפשרים להשלים את התמונה המלאה אשר מתקבלת בראיון עבודה. המבחן מאפשר לזהות תכונות, כישורים ונטיות שיכולים להשפיע על מידת התאמתו לארגון של המועמד למשרה המוצעת. בפילת אנו משתמשים בשיטות אבחון שונות ומגוונות אשר מספקות תמונה עשירה וברורה על המועמד וביכולתן לשפוך אור רב על התאמתו לתפקיד והצלחותיו בעתיד.

פילת- מכון לאבחון מקצועי , אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות אבחון המתאומים לצרכים והחזון של הלקוחות שלנו. אנו מקפידים להשתמש ולפתח כלי אבחון חדשניים ובניהם מבחני אישיות שיוכלו לספק מידע על זהותם התעסוקתית וכן האישית של המועמדים הנבחנים לתפקיד. בסיום מבחן האישיות אנו מעבירים חוות דעת אשר נכתבת על ידי פסיכולוגים מנוסים ומסכמים עבור לקוחתנו את ההיבטים השונים בנוגע להתאמתו או אי התאמתו של המועמד לתפקיד.

מבחן אישיות יכול להיערך במסגרת יום אבחון מלא, או קצר, במבחנים דינאמיים וכחלק מאיתור עתודה ניהולית או בנפרד כהמשך לראיון עבודה. אם אתם מעוניינים לגייס את המועמד הנכון והמדויק לתפקיד נשמח לסייע לכם ולתמוך בארגונכם בכל הנוגע אל גיוס וכן תהליכי קידום עובדים.

הלקוחות שלנו