ייעוץ ארגוני ומצוינות ארגונית

בפילת, אנו מאמינים שכל אדם וכל ארגון יכולים להציב לעצמם את הרף הגבוה ביותר – ולעמוד בו.

אנו מסייעים ללקוחותינו לעמוד ביעדים העסקיים, להכשיר ולהניע את עובדיהם למימוש אסטרטגיות מוסכמות וליצור מוכנות ארגונית לשינויים עתידיים.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

Asset 25

ייעוץ ארגוני – מענה לשינוי .

לאחר שתקבלו את הייעוץ הארגוני המקיף של פילת יהיה ניתן להבין במדויק את צרכיו של הארגון שלכם ולאחר מכן להתאים את המערכות הרלוונטיות עבורו.
Asset 24

פתרונות ותהליכים אשר יקחו את הארגון צעד אחד קדימה .

כאשר ארגון נדרש להתאים את עצמו לסביבה משתנה, בין אם מדובר בצמיחה, מיזוג או שינויים במבנה השוק, אנו נדע בדיוק כיצד לאתר בעיות מהותיות שמונעות מן הארגון שלכם לממש את הפוטנציאל שלו, ולהציע את הדרך היעילה ביותר לפתור אותן ולהצעיד את הארגון קדימה.
Asset 23

יעוץ ומצויינות ארגונית .

בעולם התעסוקה המשתנה, ארגונים חייבים להיערך לשינוי על מנת להישאר רלוונטיים. היערכות כזו דורשת בחינה מחדש של תפקידים, צוותים ותהליכי עבודה. אנו מציעים תהליכים אסטרטגיים שמסייעים לארגונים לבחון את המוכנות שלהם, להיערך לשינוי ולהמשיך להוביל גם בעולם החדש.

מחלקת המצוינות הארגונית של פילת מספקת ארגז כלים מגוון המסייע להנהלות לעמוד ביעדים העסקיים, להשתפר באופן קבוע וליצור תשתית לשינויים עתידיים.

Asset 3@4x

שיפור והתאמת התפיסה התפעולית לצרכי הארגון ושירותיו, לרבות עיצוב מבנים ארגוניים, תהליכי עבודה, הגדרות תפקידים, מדדים, שגרות ניהול ובקרות

Asset 2@4x

עיצוב והטמעת תהליכי הערכה ומדידה לרבות סקרים ארגוניים, הערכות עובדים ומשוב 360, בשילוב מערכות תומכות

Asset 1@4x

הטמעת מערכות HR לניהול ההון האנושי, כפועל יוצא של התפיסה שתהליכים ארגוניים המשלבים כלים טכנולוגיים חדשניים יסייעו בזיהוי, פיתוח וקידום האנשים הטובים ביותר, שיצליחו לעזור לארגון להטמיע מצוינות ולייצר יתרון תחרותי ארוך טווח

היכרות ומיפוי המצב הקיים: תהליכי העבודה, ציפיות, צרכים ופוטנציאל לשיפור.

תוכנית ההתערבות: איפיון מעודכן של תהליכי עבודה ושגרות ניהול, תפיסה ארגונית ותוכנית עבודה ליישום.

יישום והטמעה: יישום התוכנית שגובשה הלכה למעשה וניהול השינוי.

פיתוח ארגוני

מחלקת הפיתוח הארגוני של פילת מספקת ייעוץ ארגוני בתהליכי חשיבה ותכנון אסטרטגיים, מלווה תהליכי שינוי מערכתיים, מבצעת קשת רחבה של ניתוחים אסטרטגיים ומסייעת בגיבוש חזון וערכים ארגוניים.

ייעוץ ופיתוח ארגוני

המחלקה גאה במיוחד ביכולתה לפתח אנשים מצוינים בתוך הארגון, כחלק מאסטרטגיית ההעצמה הארגונית. פעילות זו כוללת גיבוש והטמעת תכניות פיתוח לשדרת הניהול, ניהול טאלנטים, פיתוח מנהלים, פיתוח צוותי עבודה, קואוצ'ינג למנהלים, למידת עמיתים ועוד.

הלקוחות שלנו

חברת ייעוץ ארגוני - פילת

כדי לנהל עסק צריך להיות מסוגל להיות מקצועי בתחום הספציפי שבו עוסק הארגון, אך מעבר לזה גם לדעת לנהל את הארגון בצורה נכונה, את העובדים, לדעת מה נכון וכיצד להצעיד את הארגון קדימה. לא תמיד מנהלים יודעים ומסוגלים לעשות את זה בכוחות עצמם ולשם כך נעזרים בחברות ואנשי ייעוץ ארגוני.

סיוע לניהול העסק

מטרתם של אנשי ייעוץ ארגוני הוא למקסם את הפוטנציאל הטמון בחברה או בארגון שעבורם הם עובדים. ייעוץ זה אינו עוסק בצד המקצועי של הארגון אלא בתהליכי העבודה, באווירה הארגונית, ביחסי עובדים עם מעבידים ובייעוץ לדרג הניהולי. כדי לגבש תוכניות עבודה נעזרים אנשי ייעוץ ארגוני מקצועי בתצפיות על התנהלות הארגון, בסקרי דעת של העובדים, שיחות אישיות, דינמיקות קבוצתיות וחוות דעת של הדרג הניהולי על עובדי החברה.

מתי כדאי להיעזר ביועץ ארגוני

כאמור מנהל טוב לא בהכרח צריך לדעת הכול, אך הוא צריך לדעת לגייס לעזרתו אנשי מקצוע מצוינים לצדו. כשארגון או חברה גדלים ומתפתחים מומלץ להיעזר באנשי ייעוץ ארגוני מקצועי כדי לדעת כיצד ליצור אווירה נעימה ומקצועית שתגרום להנעת העובדים להצלחת הארגון. מומלץ להיעזר בשירותים של ייעוץ ארגוני מיומן כאשר הארגון גדל, מספר העובדים הופך להיות משמעותי מה שבאופן טבעי ייצור דינמיקה בין משרדית ויש לדאוג שתהיה נעימה ונכונה. קל וחומר חשוב להיעזר בשירותי ייעוץ מקצועי כאשר נוצרים חיכוכים בין עובדים, עולות דילמות ניהוליות ומתחים המקשים על התנהלות הארגון.

שינויים פנים ארגוניים

ייעוץ מקצועי מתבסס על נתונים הנאספים מהשטח, תצפיות, דיווחי עובדים, שיחות ולאחר מכן בונה היועץ האסטרטגי תוכנית עבודה עם אסטרטגיות שונות. היועץ הארגוני עובד בצמוד למנכ"ל החברה, הוא איש סודו והיועץ הכי חשוב שלו. כל שינוי בחברה, החל מעובד חדש ועד שינוי תהליכי עבודה, מלווים על ידי היועץ הארגוני שאחראי על בניית תוכניות להתאמת השינויים בחברה.

איך בוחרים חברת ייעוץ ארגוני

כדי להבטיח הצלחה של תהליך ייעוץ ארגוני, החשיבה היא לבחור באנשי מקצוע מומחים בתחום, בעלי ניסיון והמלצות מחברות וארגונים בגודל דומה לחברה שלכם.

אפשר להתרשם מרשימת החברות שמשתמשות בשירותינו, ללמוד על תהליך ייעוץ ארגוני שאנחנו מובילים ומיישמים בהצלחה לחברות ולארגונים ולקרוא על ניסיוננו העשיר בתחום העסקי.

השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנחנו ניצור קשר בהקדם. נשוחח אתכם כדי להבין מהם הצרכים המדויקים של העסק שלכם  ונתאים לכם את חבילת הייעוץ המתאימה לכם ביותר. ממתינים לשמוע מכם בהקדם.