אבחון זאת המומחיות שלנו

רוצים להיות בטוחים שאתם שמים את האדם הנכון בתפקיד הנכון?
שירותי אבחון מקבוצת פילת מבטיחים מיון קפדני ואיכותי וכלי תומך לקבלת החלטות.
Asset 5

תוקף ניבוי גבוה

Asset 6

התאמה לצרכי הארגון ומאפייני התפקיד

Asset 7

פסיכולוג בכיר שמלווה את
התהליך וחתום על חוות דעת

Asset 8

התאמה לצרכי הארגון
ומאפייני התפקיד

אבחון מקצועי בפילת

אנו מציעים פתרונות אבחון שונים, המותאמים באופן מיטבי לצרכי לקוחותינו ולמאפיינים הרלוונטים לתפקיד
אנו עמלים כל העת על פיתוח כלי אבחון חדשניים, אשר יספקו מידע מהותי לגבי זהותם התעסוקתית של המועמדים ויהוו כלי תומך החלטה בתהליכי מיון מועמדים וקידום עובדים.
פתרונות שיעניינו אתכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

יום אבחון מלא

במהלך יום אבחון מלא נוטל המועמד חלק במשימות קבוצתיות ואישיות, הן בתחום הקוגניטיבי והן בתחום האישיותי. ניתן לבחון מיומנויות ספציפיות, לפי דרישת הלקוח, ואף להשתמש בכלים לניבוי אמינות.
יום אבחון מלא למועמדים מתאים לארגונים השואפים להכיר לעומק את המועמדים בטרם קליטתם בארגון, ולאבחון מועמדים לתפקידים מקצועיים הדורשים מגוון מיומנויות שקשה לאתר בעזרת כלים חלקיים.
כמו כן, יום אבחון מלא מספק מענה מדויק לתהיות שונות של צוות הגיוס בארגון, ומאפשר התאמה מיטבית לדרישות של כל תפקיד בעולם התעסוקה הדינאמי של ימינו.

יום אבחון מקוצר

פתרון אבחון מועמדים חלק ומהיר, הנתפר על-פי צרכי הלקוח, ואשר בוחן את ההיבטים הקריטיים ביותר של התפקיד המדובר. יום אבחון מקוצר מתאים לתפקידים פשוטים מבחינת מגוון המיומנויות הנדרשות.

במקביל, יום האבחון המקוצר מתאים גם לתפקידים בכירים, בהם ניתן למפות במדויק את הגורמים המהותיים המובילים להצלחה או לכישלון, ולבחון אותם באופן מבודד מהיבטים אחרים.
יתרונותיו של מיון מקוצר באים לידי ביטוי הן בהגדלת מספר המועמדים המשתתפים בתהליך המיון, הן במשאבי הזמן הפחותים הנדרשים מצד המועמד, והן במהירות היחסית של ביצוע האבחון עד להגשת חוות הדעת ללקוח.

הלקוחות שלנו