בואו להוביל עולם חדש של תעסוקה

עולם התעסוקה הדינאמי של המאה ה-21 כבר כאן. הוא לא דומה לשום דבר שהכרנו בעבר. מרבית הארגונים כבר יודעים שאם ברצונם לשרוד, לשגשג ולהוביל, עליהם להתאים את הפרקטיקות הארגוניות שברשותן לתמורות הטכנולוגיות, ההתנהגותיות והתרבותיות שמתחוללות בשטח – ושעוד צפויות להשפיע על חיינו. מ-1974 ועד היום, מסייעת פילת לארגונים המובילים במשק למיין ולגייס כוח אדם איכותי, לנהל שינויים ארגוניים ולבסס תשתית איכותית לצמיחה והצלחה.

נשמח לעמוד גם לשירותכם.

השאירו פרטים ונבנה לכם את הפתרון שהכי יתאים לכם

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

כלים ושירותים חדשניים בעולם תעסוקה משתנה

עבודה מהבית

עבודה מהבית

המעבר לעבודה מהבית מחייב שינוי הרגלים, ארגון של סביבת העבודה, פיתוח מיומנויות לניהול עצמי והטמעת כלים טכנולוגיים לשיתוף וחיזוק תחושת השייכות. הצוות שלנו כאן עבורכם, מקרוב, כדי לעצב את השינוי לעבודה מרחוק.
למידע נוסף

פיתוח מיומנויות עתיד

פיתוח מיומנויות עתיד

על מנת להצליח בעולם החדש, אנו נדרשים להיות יצירתיים, גמישים, עמידים, יוזמים, בעלי חשיבה ביקורתית, אינטליגנציה חברתית ועוד. הכלי הטכנולוגי שפיתחנו בפילת, מאפשר לזהות את החוזקות והמיומנויות לחיזוק ולפתח אותן בקפסולות מדויקות ואפקטיביות.
למידע נוסף

חיזוק המחוברות

חיזוק המחוברות

בעידן שבו העבודה מהבית היא חלק משגרת חיינו, אנו מסייעים לחברות לגבש תשתית ומנגנונים ארגוניים, המבטיחים חיבור של העובדים וחיזוק המוטיבציה שלהם.
למידע נוסף

למידה היברידית

למידה היברידית

בעידן שבו Life Long Learning הכרחית להצלחה, אנו מסייעים לחברות לבנות תשתית ללמידה ארגונית, מכל מקום, בכל זמן, במגוון פתרונות, ערוצים וכלים טכנולוגים.
למידע נוסף

אבחון להצלחה בעולם התעסוקה של המחר

אבחון להצלחה בעולם התעסוקה של המחר

לאור השינויים בעולם התעסוקה, פיתחנו בפילת מודל שיאפשר ניבוי הצלחה בעולם התעסוקה של המחר. המודל מתמקד בהערכה חדשנית של 5 יכולות: מטא קוגניציה, חשיבה יצירתית, מנהיגות חיובית, מוטיבציה ואינטליגנציה חברתית.
למידע נוסף

ניהול מרחוק

ניהול מרחוק

בעולם הדיגיטלי, שבו עובדים מהבית, לומדים באופן מקוון וממשיכים לנהל וירטואלית, אנו מלווים ארגונים בהטמעה של תרבות וירטואלית, ביצירת תשתיות ותהליכים לניהול מרחוק ובהטמעת ערוצים לתקשורת אפקטיבית.

הלקוחות שלנו