קצת עלינו

קבוצת פילת נוסדה ב – 1974 והפכה עם השנים לחברת האבחון והמיון המובילה בישראל.

בשנים האחרונות צמחה פילת מחברת אבחון וגיוס מובילה לקבוצה חדשנית המספקת שירותים מגוונים לעולם התעסוקה, 

לאורך כל מחזור חייו של העובד בארגון.

פילת זיהתה את המגמות השונות בשוק התעסוקה המשתנה, ושמה לה כמטרה לאפשר לפרטיים וארגונים להוביל בעולם החדש.

פילת תמיד היתה צעד אחד קדימה

1974

מכון האיבחון הראשון בישראל

1974
1984

סטנדרט פילת: ריבוי כלים וריבוי מעריכים

1984
1994

מבחנים ממחושבים

1994
2013

פילת מתרחבת לקבוצה המספקת מגוון פתרונות למשאבי אנוש

2013
2014

הקמת מרכז להעצמה פיננסית

2014
2017

הקמת המכון לחקר מקצועות העתיד בראשות פרופ' דוד פסיג

2017
2018

הקמת בוסט בית הספר למקצועות המחר ורכישת לוגטל – מכללה למקצועות טכנולוגיים

2018
2019

פיתוח מודל סנס - זיהוי מיומנויות עתיד

2019

להוביל בעולם התעסוקה החדש

עולם התעסוקה משתנה ללא הרף, עובדים מתחלפים בתדירות גבוהה יותר, שירותים הופכים לאוטומטיים ודיגיטליים, חלק מהמקצועות נעלמים וחלקם משתנים ללא היכר. תנאי השוק משתנים וארגונים נאלצים להשתנות כדי להמשיך להיות רלוונטיים.

בשנים האחרונות פילת חוקרת את עולם התעסוקה המשתנה ומכירה את השינויים והמגמות שחלים בו. כדי לאפשר לארגונים ופרטיים להמשיך להוביל בעולם התעסוקה החדש פיתחנו מוצרים ושירותים שונים

בעזרת השירותים והמוצרים שפיתחנו והתאמנו לעולם התעסוקה החדש, ארגונים יכולים לנהל ביעילות את המשאב האנושי ולמקסם את המיומנויות והכישורים של העובדים שלהם ואנשים פרטיים יכולים לרכוש מקצוע שיאפשר להם להתפרנס גם בעתיד ולנהל קריירה שתעצים אותם ואת המיומנויות שלהם.

קבוצת פילת

החדשנות בפילת

עולם התעסוקה משתנה ללא הכר. מקצועות חדשים נולדים. תפיסות ארגוניות משתנות. סגנונות ניהול הופכים את עורם.
כולם מתבססים על מידע מקיף, מאורגן וזמין בכל עת. העתיד כבר כאן – ומי שיידע כיצד להתנהל נכון במציאות של היום, ייהנה מיתרון משמעותי. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.
בפילת, אנו מחויבים להוביל אנשים וארגונים בצליחת התמורות המהפכניות של עולם התעסוקה הנוכחי.

Asset 25

חדשנות .

אנו מנסים לזהות מגמות שיאפשרו לנו לזהות את כיוון השינוי ולהערך אליו. אנחנו לא מפסיקים לחקור, להעלות שאלות ולנסות לאפיין את השינויים הצפויים בעולם התעסוקה. אנו משתפים פעולה עם העתידן פרופ' דויד פסיג והמכון הישראלי לחקר מקצועות המחר, במטרה לפתח פתרונות חדשניים ורלוונטיים המבוססים על ידע ומחקרים.
Asset 24

פסיכולוגיה .

פסיכולוגיה היא הבסיס שלנו, אנחנו עובדים עפ"י תיאוריות ומודלים כדי לחקור את ההתנהגות האנושית בהקשר של עבודה בארגונים. גם תחום הפסיכולוגיה מתפתח ומתאים את עצמו לעולם החדש. הפסיכולוגים של פילת נעזרים במודלים חדשניים לניבוי התנהגות והתאמת עובדים למקצועות העתיד. הפסיכולוגים שלנו מחברים בין מועמדים לתפקידים ומעצימים מצוינות אנושית בעולם התעסוקה הדינאמי, במטרה להבטיח תוחלת תעסוקתית ארוכה, עשירה ומספקת.
Asset 23

טכנולוגיה .

ההתפתחויות טכנולוגיות והעידן הדיגיטלי משפיעות ומשנות את עולם העבודה ואת הדרך שבה ארגונים מתמודדים עם ניהול המשאב האנושי. טכנולוגיות HR מאפשרות לארגונים לגייס, לאבחן ולמיין עובדים ביעילות. הטכנולוגיה מאפשרת לארגונים להמציא את הלמידה הארגונית מחדש, להעריך עובדים ולפתח אותם, ליצור מחוברות לארגון ועוד. כל אלה משתדרגים ומתייעלים באמצעות טכנולוגיה. קבוצת פילת זיהתה זה מכבר את ההזדמנות הטמונה בפיתוח פתרונות טכנולוגיים בתחום ה HR. הקבוצה מציעה מגוון פתרונות מתקדמים המבוססים על Neuro Feedback, Face Recognition, Big Data, Data Mining, Machine Learning ועוד. בנוסף, אנו מטמיעים מערכות HR Tech בבית הלקוח בתחומי הגיוס, מבחני הכישורים, ניהול הון אנושי ועוד.

תעשו צעד לעולם התעסוקה של מחר

הלקוחות שלנו