תחום העיסוק והקריירה אותם נבחר לעצמנו, עתידים להשפיע על חיינו במגוון רחב של תחומים, החל ממידת האושר והסיפוק, דרך אפשרויות הקידום ועד לביטחון הכלכלי

תחום העיסוק והקריירה אותם אותו נבחר לעצמנו, עתידים להשפיע על חיינו במגוון רחב של תחומים, החל ממידת האושר והסיפוק, דרך אפשרויות הקידום ועד לביטחון הכלכלי הנדרש לכל אחד ואחת מאיתנו ממקום עבודתו. בעולם התעסוקתי המודרני, קיימת חשיבות רבה לבחירת תחום העיסוק ומסלול הקריירה, כאשר האמצעי היעיל ביותר לצורך כך הוא אבחון תעסוקתי מקצועי  המיושם באמצעות אנשי מקצוע העוסקים בתחום.

למי מיועד תהליך האבחון?

אבחונים תעסוקתיים המיושמים על ידי אנשי מקצוע, נועדו לכל אילו מביניכם המתלבטים בנוגע לבחירת מקצוע ותחום עיסוק, ואין זה משנה אם אתם חיילים משוחררים או כאלו המחפשים שינוי תעסוקתי בחייהם. תהליך האבחון יכול להיעשות בכל גיל ולאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את תחומי העיסוק הרלוונטיים בהתאם לממצאי האבחון.

תהליך האבחון – כיצד?

תהליך האבחון מיושם במסגרת שירות ייעוץ תעסוקתי במסגרתו מושם דגש על מאפייני האישיות והאופי שלכם, תחומי העניין הרלוונטיים לגביכם, הניסיון התעסוקתי העומד לרשותכם, רמת ההשכלה והכישורים הקוגניטיביים בהם אתם מצטיינים. תהליך זה נעשה באמצעות מבדקים אישיים לצד סימולציות קבוצתיות, כאשר כל התהליך מלווה באמצעות יועץ תעסוקתי ופסיכולוג מאבחן.

מטרות האבחון

אבחון תעסוקתי מקצועי נועד לקדם אתכם למציאת תחום עיסוק ומסלול קריירה התואמים את כישוריכם האישיים, הנטיות המקצועיות שלכם והישגיכם התעסוקתיים עד כה. במסגרת התהליך, מושם דגש על אפיון החוזקות והחולשות שלכם, ובכך להתאים בעבורכם את תחומי העיסוק הרלוונטיים ביותר. בסופו של תהליך, מטרת האבחון היא למצוא עבורכם את מקום העבודה הטוב ביותר עבורכם, וכל זאת בהתאם לממצאי האבחון.

קבוצת פילת – מובילים את תחום האבחון והמיון לשוק העבודה הישראלי

אנחנו בקבוצת פילת, עוסקים ומתמחים במגוון רחב של תחומים הקשורים לשוק העבודה הישראלי, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא גם שירותי סיוע וייעוץ מקצועי למציאת מקום העבודה האידיאלי ביותר עבור כל אחד ואחת מכם. למידע נוסף בנושא אבחון תעסוקתי מקצועי באמצעותנו אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו. לתיאום פגישת ייעוץ מקדימה בנושא לחצו כאן

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל