אבחון ארגוני

אבחון ארגוני הינו תהליך בו חברה חיצונית מאבחנת ולומדת את הארגון, האבחון יכול להיות ברמה הארגון, מחלקה וכן לפי הגדרת תפקיד. באבחון ארגוני בודקים את התפקוד היום יומי בחברה של העובדים, המנהלים, המערכות, הדינמיקה וכו' וכן מחפשים דרכים לשפר וליעל במידת הצורך. לרוב אבחון ארגוני יספק למנהלי הארגון תבונות מעמיקות אודות מצב הארגון.

קבוצת פילת במהלך אבחון ארגוני

הצורך בשירותי אבחון ארגוני

אבחון ארגוני יכול להועיל מאוד למנכ"לים ולבעלי ארגונים המבקשים לקבל תמונת מצב שקופה מגורם חיצוני לגבי מצב הארגון ויעילותו. אבחון ארגוני הינו שלב מאוד חשוב בכל ארגון ויכול להיות גורם שמשקף בעיות ארגוניות שנסתרות מן העין, יביא למסקנות ואחריהם לפעולות למטרות שיפור ועוד.

הצורך בפתרון בעיות ושיפור המצב הקיים – המון ארגונים מצאים את עצמם עם בעיות הן ברמה המחלקתית והן ארגונית ומוצאת כי מאוד קשה לשים את האצבע על הגורמים, אבחון ארגוני מביא מידת יסודיות והסקת מסקנות מקצועיות שקשה מאוד לראות במהלך התפקוד השוטף של הארגון, בנוסף אבחון ארגוני יכול לבחון מקרוב תפקוד של גורמים חשובים בארגון ואת מידת יעילותם, מסקנות האבחון לרוב יביאו לסדרת פעולות על מנת לשפר את המצב הקיים בחברה תוך דגש על פתרונות לבעיות ספציפיות.

בדק בית – אבחון ארגוני משמש מנכ"לים ובעלי ארגונים לראות את מצב המערכות, כוח אדם, יעילות, קשיים, יתרונות וכו' של חברתו על מנת לקבל תמונת שיקוף על מצב הארגון בצורתו הטבעית ולא רק כאבחון לפתרון בעיות ספציפיות.

אבחון ארגוני עם פילת

קבוצת פילת הינה החברה הוותיקה ביותר לאבחון ארגוני ותעסוקתי, כל אבחון ארגוני מתבצע ע"י מאבחנים מקוצעיים בעלי ניסיון רב הבודקים באמצעות שיטות אבחון ממוחשבות ותוכנות מתקדמות הנותנות לנו את נקודת המצב הכי ברורה אודות מצב הארגון בעבודתו השוטפת. היתרון הגדול של העסקת חברת חיצונית לביצוע בדק בית הינה נקודת המבט של בעל מקצוע היודע בדיוק מה ואיך לחפש וכן אנו מספקים הסקת מסקנות מאוד מדוקדקת עם ירידה לפרטים הקטנים.

להצעת מחיר עבור אבחון ארגוני מקצועי

קבוצת פילת הינה החברה הוותיקה בישראל לאבחון ארגוני וכן אבחון תעסוקתי של מעל ל- 45 שנים! זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר עבור אבחון ארגוני ברמה הגבוהה ביותר, אבחון ארגוני זה המפתח לחיסכון, ייעול וצעדת הארגון קדימה!

השאירו פרטים או חייגו אלינו – 03-7679261