שירותי HR

גיוס עובדים הוא תהליך מורכב ומאתגר שיכול לגבות הרבה זמן ומשאבים על איתור המועמדים וסינון איכותי. עבור ארגונים, משרות לא מאוישות משמע הפסד של כספים. מצד שני פשרה או טעות בגיוס עלולים להיות כרוכים בעלויות גבוהות ולגרום לארגון הפסדים משמעותיים. תהליך גיוס נכון ובריא כולל מספר שלבים: איתור, מיון (קורות חיים, ראיונות, בחינת ממליצים, אבחון ועוד), קבלת החלטות וקליטה. שירותי הגיוס, אותם אנו מציעים, מתבצעים עבור החברה המגייסת, במקום או בנוסף למנהלת מש"א או מנהלת הגיוס של הארגון.

גיוס A-Z תהליך גיוס שבו חטיבת הגיוס של פילת מבצעת עבורכם את כל תהליך הגיוס ואחראית על כל השלבים: איתור מועמדים, מיון, ראיונות ראשוניים, אבחון או דינמיקה קבוצתית, הגשת המועמדים הסופיים המומלצים.

למי מתאים השירות?

הכירו את הפתרונות שלנו בתחום האבחון

גיוס בכירים

ככל שמגייסים עובד בכיר יותר, כך רמת הסיכון לארגון עולה. טעות בגיוס לתפקיד בכיר יכולה להיות קריטית להצלחת הארגון. לכן, נדרשת התמחות מיוחדת וניסיון עשיר בגיוס בכירים, כולל דיסקרטיות במקרים שונים. תהליך הגיוס כולל: בניית פרופיל המשרה > איתור מועמדים ע"י מומחה מטעמנו > תהליך מיון ואבחון ייחודי בליווי פסיכולוגים מומחים > השתתפות בוועדות קבלה > דירוג איכותי של המועמדים עפ"י קריטריונים ספציפיים > והמלצה על מועמדים סופיים. לפילת ניסיון רב בתהליכי גיוס בכירים עם 97% הצלחה, התמחות בגיוס בכירים במגזר הציבורי, היכרות מעמיקה עם חוק המכרזים ויכולת לנהל תהליך VIP דיסקרטי ששומר על המועמדים.

PILAT FORWARD

בשיתוף עם חברות בינלאומיות – Vandey, Hirewell ו-TritonExec – אנו מציעים שירותי גיוס, ממדינות שונות בעולם, בעיקר מארה״ב, אירופה והודו. שירותים באמצעותם נאתר עבורכם את האנשים המוכשרים ביותר שיתאימו לתפקיד ולארגון שלכם. השירות כולל: הגדרת התפקיד ובניית פרופיל מועמד, איתור מועמדים פוטנציאליים וסינון מועמדים באמצעות כלי הערכה מתקדמים. אנו מתמחים באיתור כישרונות לתפקידים מגוונים, מתפקידים זוטרים ועד תפקידי ניהול בכירים, ומציעים גם אפשרויות העסקה דרך גורם שלישי.

גיוס במיקור חוץ

במקרים בהם צוות הגיוס שלכם חסר או דורש חיזוק, אנו מציעים שירות מיקור חוץ של צוות מומחי גיוס מטעמנו שמגיע אליכם לארגון ועובד בכפוף למנהל המש"א בארגונכם. השירות ניתן ב-3 דרכים:

רכזי גיוס

רכז גיוס מנוסה מטעמנו מגיע אליכם, ממיין קורות חיים, מבצע ראיונות טלפוניים ופרונטליים ומסנן את המועמדים שאינם מתאימים לתפקיד.

back office

שירותי גיוס הניתנים בצורה שעתית, לטובת מיון קורות חיים או ראיונות טלפונים. השירות מיועד לגיבוי וחיזוק מערך הגיוס אצלכם. (להוסיף טקסט – מערכת טכנולוגית מתקדמת שמנהלת את כל תהליך הגיוס)

CV CENTER

צוות מומחים מטעמנו המורכב ממנהל ומספר רכזי גיוס (בהתאם לצורך). הצוות מגיע אליכם ומקים מרכז גיוס שמרכז את כל פעילות הגיוס של הפרויקט.

רוצה לשמוע עוד?