למידה ארגונית וקורסים

ארגון לומד הוא מקום בו העובדים מרחיבים באופן מתמיד את יכולתם לעצב את עתיד הארגון ואת מציאותו הרצויה, תוך חתירה למשהו מעבר להישרדות היומיומית.  תהליכי הלמידה בארגון כוללים ניהול ידע, למידה ארגונית וחשיבה מערכתית, שמטרתם התחדשות הארגון והיערכותו לשינויים בסביבתו. תהליכים שעוזרים לארגון לנצל בצורה מיטבית את המשאבים שלו ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהזדמנויות העומדות בפניו. 

הפיכת ארגון ל"ארגון לומד" היא תהליך ארוך הדורש השקעה משמעותית. עם זאת, היתרונות הרבים הטמונים בתהליך זה הופכים אותו לכדאי ביותר עבור ארגונים המעוניינים להצליח בעידן המודרני.
כדי לשרוד בשוק התעסוקה המשתנה ארגונים חייבים להיות לומדים.

קבוצת פילת מציעה לכם מגוון הכשרות, סדנאות וקורסים לטיפוח הלמידה הארגונית והשבחת ההון האנושי בארגון.

PILAT LEARNING: קורסים וסדנאות

טכנולוגיה

כבר למעלה מ-35 שנה חברת logtel מובילה את תחום הידע הטכנולוגי למהנדסים בישראל. במשך השנים הדרכנו והכשרנו למעלה מחצי מיליון מהנדסים. בישראל אנו משמשים כמרכז ההכשרה וההדרכה הבלעדי של חברות רב לאומיות, מובילות בתחומן, דוגמת AMD ו-Doulos.

לקורסים שלנו >>

פיננסים

smart – המרכז הפיננסי מקבוצת פילת הוא המרכז המוביל כיום בארץ בשירותי ייעוץ כלכלי למשפחות ועסקים קטנים ובינוניים. אנחנו מציעים מגוון קורסים בניהול פיננסי למשפחות, ביניהם: ייעוץ משכנתאות וייעוץ ואימון פיננסי לכלכלת המשפחה. 

לקורסים שלנו >>

מצויינות בניהול

momentum – מקבוצת פילת היא קבוצת ההדרכה והפיתוח הארגוני מהמובילות בישראל. הקבוצה מובילה תהליכים אסטרטגיים והכשרות בארגונים והביאה לישראל מגוון של תוכניות בינלאומיות מובילות מבית פרנקלין קובי וניוז. מגוון הקורסים שלנו מסייעים לארגונים ולאנשים לצמוח, להתפתח ולמצות את הפוטנציאל הניהולי שלהם.

לקורסים שלנו >>

שיווק דיגיטלי

מכללת ניו-מדיה הוקמה בשנת 2009 והפכה לחלוצת ההכשרות במרחב הדיגיטלי הישראלי מתוך הבנה ברורה וצלולה באשר לתמורות שהחלו לקרום עור וגידים בעולמות השיווק והפרסום. אנחנו מציעים מגוון קורסים בשיווק דיגיטלי, ניהול מדיה חברתית ודאטה אנליטיקס. 

לקורסים שלנו >>

 

התמחות במשאבי אנוש

פילת מתמחה בתחום משאבי האנוש ופיתוח קריירה, ומספקת כלים מתקדמים לארגונים ולאנשים פרטיים, כדי להצליח בנוף התעסוקה הדינמי של היום. במהלך השנים פיתחנו קורסים השתלמויות שמאפשרים לנו להעביר את הידע והניסיון שצברנו, לאנשי מקצוע בתחום משאבי האנוש. הקורסים שלנו מאפשרים לאנשי HR, למקסם את יכולתם המקצועית וליישם בפועל.

לקורסים שלנו >>

רוצים לקבל עדכונים
על הקורסים החדשים שלנו?
הירשמו פה לניוזלטר >>>

רוצה לשמוע עוד?

Impact - מערכת הלמידה הארגונית של FrnklinCovey

חברת FranklinCovey, מובילה עולמית בהדרכה מקצועית לארגונים, אנשים ועובדים, מציעה את Impact – פלטפורמת למידה דיגיטלית באמצעותה יכולים הארגונים והעובדים לצרוך תוכן מקצועי אונליין עם אפשרות לליווי בפרקטיקה ובמגוון נושאים. בין הנושאים: פיתוח מיומנויות ניהוליות, אפקטיביות אישית, כלים לתעדוף, ניהול של "הטיות" אישיות לקבלת החלטות, התמודדות, ניהול שינויים, משא ומתן ועוד. התוכן המקצועי מגובה בעשרות שנים של מחקר ופיתוח, וצולל לעומק האתגרים החשובים איתם מתמודדים ארגונים כיום.

רוצה לשמוע עוד על Impact מבית FranklinCovey?