אבחון בפילת

אנחנו בפילת מבצעים הערכה מקצועית הבודקת את היכולות, המיומנויות והתכונות האישיות של מועמדים, במטרה לבדוק את התאמתם לתפקיד ולארגון. אבחון נכון ומקצועי מעלה את הסיכוי שלכם לשים את האדם הנכון בתפקיד הנכון ובכך למנוע נזק לארגון, וכן בזבוז זמן ומשאבים על גיוס שגוי. המטרה של תהליך האבחון היא להבין את היכולות הפוטנציאליות של המועמדים, לזהות את החולשות והחזקות שלהם ולהציע המלצות לפיתוח והתקדמות.

היום, בשוק העבודה המשתנה, עובדים עם יכולות למידה, גמישות וחוסן יוכלו להגיב בצורה טובה יותר לשינויים הפוקדים את שוק העבודה באופן תדיר. פילת מקפידה להתאים את עצמה לצורכי השוק ולכן מפתחת פתרונות אבחון חדשניים המותאמים לדרישות המשתנות של ארגונים. אנו מקפידים שתהליכי האבחון יעמדו בסטנדרטים גבוהים ומחמירים וילוו על ידי פסיכולוגים מומחים.

הכירו את הפתרונות שלנו בתחום האבחון

PILATOP

תהליך הערכת מועמדים לניהול בכיר באמצעות סימולציות ניהול חדשניות ומתקדמות. תהליך מיון חוויתי, מעמיק, מנבא ודיסקרטי הקריטי לתפקוד הארגון וצמיחתו. בסופו תוכלו לדעת מיהו המועמד המתאים ביותר לתפקיד ולארגון.

PILAT FORWARD

תהליך אבחון ייחודי וחדשני למיפוי יכולות וכישורים למקצועות העתיד. כלי האבחון נבחרים בהתאם לתיאור התפקיד הספציפי, מתוך מטרה לייצר אבחון אינדיקטיבי, ממוקד ומכבד לצורך: בחינת אופק תעסוקתי, התאמה לתפקיד, הערכת עובדים, זיהוי עתודות וכשרונות, איתור מועמדים לעתודה ניהולית, איתור חוזקות וחולשות כבסיס לפיתוח אישי, איתור חוזקות וחולשות כבסיס לפיתוח צוותים.

PILATEST

מערכת מבחנים ממוחשבת המאפשרת לבצע באופן עצמאי את כל תהליך הבחינה, מרישום המועמדים ועד הפקת דו"ח התוצאות עבור כל מועמד. סוגי המבחנים: מבחני כישורים שכליים, מבחנים אישיותיים, מבחני נטיות תעסוקתיות, מבחני מהימנות, מבחני חוסן ומבחני ידע טכנולוגי לאנשי QA ומפתחים. 

PILAT PRECISE

קפסולת אבחון חדשנית מבית פילת ו-iverse. הקפסולה משלבת טכנולוגיית AI חדשנית ופורצת דרך עם הידע והניסיון של פילת, וכוללת: ראיון עבודה באמצעות AI, מבחן יושרה ומבחן חוסן. הקפסולה מאפשרת לארגונים להעלות את רמת ההתאמה והדיוק בגיוס ולהוריד דרמטית את העלויות והשימוש בכוח אדם יקר.

המומחים של חטיבת האבחון
סבטה מסלוב

פסיכולוגית ראשית בפילת מומחית בפסיכולוגיה תעסוקתית

בוריס לכטרמן

פסיכולוג תעסוקתי מומחה ומדריך

רחל שרר

ראש תחום צוות מקצועי

תמיר גליל

סמנכ”ל Delivery

רוצה לשמוע עוד?