חסכו זמן (והרבה!) כסף בגיוס ומיון עובדים
עם מערכת המבחנים הממוחשבת של Pilatest

גיוס העובדים הנכונים לארגון הוא אחד המרכיבים המרכזיים להצלחה. המשמעות הכלכלית של טעות גיוס יכולה להגיע לסכומים משמעותיים ובזבוז של אנרגיה רבה וזמן רב.
בדיוק בגלל זה פיתחנו את Pilatest, מערכת ההשמה המתקדמת ביותר בישראל, אשר מאפשרת לכל ארגון להפוך את תהליך הגיוס לפשוט יותר וכלכלי הרבה יותר. מצאו את העובד הנכון ביותר בשבילכם במהירות ויעילות עם Pilatest, הפחיתו את הסיכוי לטעות בגיוס ב-95% וחסכו הרבה זמן והרבה כסף!

למידע נוסף והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בין לקוחותינו

פילת מתגאה להיות חברת הגיוס, אבחון ומיון עובדים המובילה בישראל עם ותק של למעלה מ-45 שנה!

מערכת Pilatest הינה מערכת ההשמה המתקדמת בישראל, אשר הופכת את כל תהליך הגיוס לפשוט יותר, מהיר יותר ויעיל הרבה יותר, עם יכולת ניבוי של 95%. בעזרת מערכת Pilatest אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מגייסים את העובדים הנכונים והמתאימים ביותר לארגון וכל זאת באופן עצמאי- החל מתהליך המיון ועד לקבלת דו"ח מפורט עבור כל מועמד.

מה תמצאו ב-Pilatest

מבחני כישורים שכליים

סט מבחנים הנבנה בשיתוף פעולה עם הארגון ומותאם במיוחד לדרישות התפקיד.

מבחני ידע טכנולוגיים

מבחני ידע טכנולוגיים אשר עונה לצרכי גיוס טכנולוגי, המערכת מאפשרת לבדוק את צורת החשיבה של המועמדים באמצעות שימוש בפונקציית הרצת קוד- המאפשרת מעקב אחר כל שלב בתהליך הפתרון.

ראיונות וידאו מצולמים

ראיון וידאו מצולם כחלק מהמערכת המתקדמת של Pilatest, קבלת רושם ראשוני על המועמד לפני/אחרי שלב המבחנים הרלוונטי לכל מועמד.

מערכת Pilatest
מערכת Pilatest
מערכת Pilatest
מערכת Pilatest
מערכת Pilatest
מבחני ידע טכנולוגיים
מבחני ידע טכנולוגיים
מבחני ידע טכנולוגיים
מבחני ידע טכנולוגיים
הקודם
הבא

מבחן נטיות תעסוקתית

מבחן המחלק את העולם התעסוקתי לתחומי עניין ומאתר את התחומים הבולטים של כל מועמד.

מבחן מהימנות

האם ניתן לסמוך על המועמד?
המבחן בודק ומנבא התנהגויות כמו שוחד, גניבה, אמינות דיווח, איחורים, מעורבות אירגונית ועוד....

מבחני ידע מקצועיים

סט מבחנים מותאם אישית הבודק את הידע המקצועי הנדרש (בכל תחום)

מבחני אופיס

סט מבחנים הבודק יכולות ושליטה ביישומי Office

לקוחות ממליצים

"חברת פילת מספקת מזה 15 שנים, שירותי אבחון למועמדים במגוון רחב של תפקידים בדרגים שונים, זוטרים ובכירים. הקשר ארוך השנים נובע מתוך אמונה במערכת הממוחשבות ולאור השירות הטוב שאנו מקבלים לעומת כל ספק אחר שבחנו בשוק הישראלי. לאורך השנים אנו מקבלים מוצר אדפטיבי מתחדש ועדכני נוכח שינויים בעולמות האבחון, אשר נותן מענה גם לנו כלקוחות ע"י ממשק ידידותי ונוח. כחברה פיננסית, נותנת שירותים, אנו שמים דגש על גיוס עובדים בעלי הכישורים המתאימים ביותר ללא פשרות, לכן חשוב לנו לעבוד עם מערכת מבדקים המאפשרת רמת אבחון גבוהה ומהימנה כך שנגייס את העובדים המתאימים ביותר לעבוד מול לקוחותינו ומעבר לכך למנוע טעויות גיוס יקרות. לכן אנו ממליצים בשימוש במערכת לכל חברה השואפת לכך."
לירון, מנהלת גיוס, מגדל חברה לביטוח בע"מ
"אנחנו משתמשים מרוצים מעל שנה במערכת האבחונים הממוחשבת של פילת. חברנו עוסקת במערכות נוכחות לעסקים, ואנו מגייסים עובדים במגוון תחומים - שירות, מכירות, אדמיניסטרציה, פיתוח תוכנה. המערכת הממוחשבת של פילת שיפרה לנו רבות את מערך גיוס כח האדם: א. מקצרת את זמן הגיוס - תוצאות המבחנים מיידים ולכן אנחנו יכולים לקבל החלטות במהירות ב. חוסכת לנו בעלויות הגיוס - השימוש במבחנים טייב את תהליך קבלת המועמדים לחברה בתפקידים השונים, כך שאנחנו מקבלים מועמדים מתאימים בלבד, ולא פחות חשוב לא מקבלים מועמדים שאינם מתאימים ל-DNA של הארגון שלנו. זה חוסך גם לנו וגם למועמדים את התהליך של קבלת עובד שאינו מתאים לעבודה ואז לאחר מספר חודשים סיום עבודתו של העובד/ת עקב חוסר התאמה. ממליץ בחום."
רונן פורת, מנכ"ל, Timewatch
"חברת UCL משתמשת כבר מספר שנים במערכת המבחנים הממוחשבים של פילת. המערכת מגוונת מבחינת מבחנים ומאפשרת לנו לחסוך זמן גיוס למנהלים, רמת האבחון גבוהה ומהימנה, בבדיקות שאנו עורכים מדי פעם ישנה הלימה מוחלטת בין מה שעולה בראיונות העבודה לתוצאות המבחנים. אין ספק שהמבחנים מספקים כלי תומך ואמין להחלטות הגיוס ואנו ממליצים בחום על המערכת."
לימור, סמנכלית משאבי אנוש, Ucl Group
"רוצה להודות לכם על מבחנים איכותיים שאני משתמשת בהם כדי למיין את המועמדים שמגיעים אלינו למכללה, כמכללה טכנולוגית חשובה לנו רמת הנרשמים אשר נרשמים לקורסים שלנו, המיונים שלכם בהחלט מהווים עבורנו סינון חשוב שיקבע את רמת הסטודנטים ואת הצלחתם בקורסים הנלמדים אצלנו. רוצה לציין גם את רמת השירות הגבוהה והמהירה שאני מקבלת מכם במיוחד ממר סער כהן שתמיד מוכן לעזור בסבלנות וברמת שירות הכי גבוהה שיש. תודה לכם על היותכם אתם."
דניאלה שטיינברג, יועצת לימודים, INT
"עיריית אילת בחרה בפילת ובמבחנים הממוחשבים בכדי למיין את המועמדים לעתודה ניהולית של הארגון. קיבלנו ציון ברור של יכולת ניתוח והבנה של מידע ואף הכוונה של נטיות מקצועיות. בנוסף נעזרנו במבחן מהימנות. היום, כמעט שלוש שנים לאחר המיונים, ניתן להצביע על הצלחת המבחנים לנבא את ההצלחה של המועמדים, הן במשימות בעבודה והם בעמידה בלימודים אקדמיים. השימוש במבחנים ידידותי, קל ונגיש. מקצועי מאוד וניתוח התוצאות הגיע במהירות ובאופן ברור ונהיר. השירות של טלי קולמן הינו לעילה ולעילה. ובחרנו להמשיך ולעשות שימוש בכלי גם בשנת 2019 לטובת מיון נוסף."
ליאורה בלטינסקי, ראש מינהל משאבי אנוש ומינהלה, עיריית אילת
הקודם
הבא
למידע נוסף והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שחם 32, פתח תקווה - קומת קרקע