STR
מערכת גיוס לארגונים

האם ניתן לגייס מועמדים מצטיינים וגם להקטין עלויות?

כיצד להפוך לארגון מגייס המשתף כמה שיותר בעלי עניין בתהליך הגיוס, מבלי ליצור צווארי בקבוק ו/או עומס ארגוני?

מערכת ה – STR מספקת פתרון טכנולוגי, מבוסס אינטרנט, חדשני, אפקטיבי ויעיל, לניהול תהליך המיון, הגיוס וההשמה בכל מצב שוק.
המערכת מאפשרת למקבלי ההחלטות בארגון ניהול נכון של תהליכים, התאמה וקליטה אוטומטית של מועמדים למשרות, מעקב אחר סטטוס מועמדים, עבודה ממוקדת מול מקורות הגיוס ומול לקוחות פנים ועוד. המערכת הוכחה כמצטיינת בכושר איתור מתוחכם ומיון איכותי של מועמדים, התומך בהקטנת עלויות הגיוס לטווח ארוך, גמישות תפעולית ויכולת לתמוך בקבלת החלטות בזמן אמת בזכות כלי המעקב והדוחות הסטטיסטיים המובנים במערכת.

מגוון עשירשל מודולים ופיצ’רים

מיון, תיוק ואיתור אוטומטיים

מנגנון בינה מלאכותית למיון, תיוק והתאמה למשרות ללא מגע יד אדם, המתבסס על מנגנונים סמנטיים ובוליאניים במספר שפות. על סמך אלו מתקיימת בדיקת כפילות מועמדים קיימים מקיפה ואוטומטית ומתאפשר איתור 'בקליק' ברזולוציה גבוהה ביותר, ללא צורך בהקלדה.

התאמה אוטומטית למשרה

הצמדה אוטומטית למשרה ואפשרות איתור מועמדים למשרה, ומשרה למועמדים, תוך דירוגם בהתאם לפרמטרים ומילות מפתח שהוגדרו מראש.

ניהול תהליך גיוס מודולארי

תזרים העבודה של המערכת נקבע בהתאם לתהליך הגיוס של הארגון וצרכיו היחודיים, ומאפשר גמישות מלאה בעבודה בזמן אמת, וכן נגישות ומעורבות של המנהלים המגייסים בתהליך. התוצאה: המערכת עובדת בשבילכם, המנהלים מועצמים, ומתקיימת הגמשה והאצה של תהליכים, חסכון בזמן ובמשאבים.

חיבור לשטח

עבודה של כ-15 שנים בעשרות חברות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי תוך חיבור לעשייה בשטח ומתן מענה לצוותי גיוס בסביבות עבודה שונות, העשירה את ה-STR לאורך השנים והיא זכתה לעדכונים רלוונטיים, המבוססים על צרכים אמיתיים של משתמשים.

מערכת בינלאומית

בזכות האפשרות בבחירת ממשק בשפה העברית או האנגלית, וכן יכולות פענוח קורות חיים במספר שפות (עברית, אנגלית, רוסית וערבית), מתברגת המערכת בשנים האחרונות בחברות בחו"ל, מה שמאפשר לחברות בינלאומיות בעלות סניפים מרובים ליהנות ממנה.

ניהול תקשורת עם המעורבים בתהליך הגיוס

מודול ניהול התראות והודעות חכם מאפשר למעורבים בתהליך הגיוס (מועמדים, מנהלי גיוס, רכזי גיוס וחברות השמה) לקבל הודעות רלוונטיות ישירות למייל שלהם, בצורה יזומה או אוטומטית בעקבות פעולות שמתבצעות במערכת (שלילה, התאמה, המשך תהליך..). מערכת התקשורת מאפשרת ניהול ותיעוד, כולל עמידה אוטומטית בחוק התקשורת למועמד.

שינויים והתאמות ללקוח

המערכת מפותחת בקוד המאפשר להמשיך לעדכנה ולשפרה מבלי לפתח גרסאות חדשות לרכישה. כך, לקוחות המערכת יכולים להזמין שינויים המותאמים במיוחד עבורם, במחיר מוזל, וליהנות מהפיתוחים המוזמנים עבור לקוחות אחרים.

יכולות בקרה מתקדמות

מגוון רחב של דו"חות סטטיסטיים ואחרים, המאפשרים מדידה מדויקת של אפקטיביות מקורות הגיוס, איכות המועמדים וזמני גיוס. אפשרות שמירת פרמטרים ורשימות.

ממשקים

API המותאם למגוון מערכות, המאפשר הקמת ממשק להגברת יעילות העבודה. החל ממערכות כוח האדם והשכר בארגון, מערכות מבחני כישורים חוץ ארגוניות, אתר ופורטל הארגון או מערכות BI מתוחכמות. בנוסף, במערכת מפותח ממשק אינטגרטיבי עם מערכת המבחנים הממוחשבים של פילת.

ניהול עצמי

את המערכת ניתן לנהל כמעט ללא תמיכה חיצונית, באמצעות טבלאות לניהול עצמי. בצורה כזו, מנהלי המערכת יכולים להגדיר ולערוך את מילות המפתח, המבנה הארגוני, סיבות הפסילה, רשימת העיסוקים בחברה, מקורות הגיוס השונים, הרשאות המשתמשים, ועוד.

מוצרים נוספים של פילת

אבחון וגיוס טכנולוגיות HR המרכז הפיננסי לפרט