שיטות ניהול עובדים

ניהול עובדים היא ללא ספק המשימה המורכבת והמאתגרת ביותר הניצבת בפני כל ארגון, חברה או בית עסק.

יחד עם זאת, משימה זו ניתנת ליישום מוצלח באמצעות הליך בנייה קפדני של צוות הניהול והטמעת שיטות ניהול עובדים מודרניות המבוססות על מיצוי מטבי של הפוטנציאל התעסוקתי הטמון בכל אחד ואחת מאנשי צוות העובדים.

סיירת ניהולית  -  כיצד מרכיבים אותה?

 

השלב הראשון בדרך לניהול נכון של צוות העובדים, מתחיל למעשה בגיבוש "סיירת" ניהולית המורכבת מהאנשים הטובים ביותר לתפקיד. בניית צוות ניהולי ניתנת ליישום כיום באמצעות הליך גיוס נכון והתאמת תפקידי הניהול לאנשים הטובים ביותר, וכל זאת בעזרת אבחון מקצועי וגיוס דוגמת מבחני פילת להשמת בכירים ומנהלים.

הטמעת שיטות ניהוליות - כיצד?

 

לאחר שהרכבתם ובניתם לעצמכם "סיירת" ניהולית המורכבת מהאנשים הטובים אותם איתרתם במסגרת הליך הגיוס לתפקידי הניהול,  כל שנותר לכם לעשות הוא להטמיע שיטות ניהול שונות המותאמות לצרכי הארגון, החברה או בית העסק וזאת מתוך הגדרת יעדים מדידים וברי ביצוע וטיפוח הצוות הניהולי באמצעות הכשרות, השתלמויות וכדומה.

כיום, עומדות לרשותכם שיטות ניהול עובדים שונות המבוססות על עשרות מחקרים בענפי התעסוקה השונים. שיטות הניהול השונות, ניתנות להתאמה פרטנית בהתאם לצרכי הארגון, החברה ובית העסק, וכל זאת תוך בחינת שיטות ניהול עובדים לצרכים היומיומיים הנלווים לתרחישי הניהול השונים המאפיינים את פעילותו של הארגון, החברה או בית העסק.

שיטת ניהול עובדים

הטמעת שיטות ניהול באמצעות ייעוץ ארגוני

 

עובדי הארגון, החברה או בית העסק, מהווים למעשה את המשאב והנכס המרכזי והחשוב ביותר, ולכן, כיום, יותר ויותר ארגונים ועסקים גדולים מסתייעים בשירותי ייעוץ ארגוני המשלבים בתוכם פתרונות ייעוץ כוללים לאורך כל מחזור חיי העובד בארגון. שירות מקצוע זה מתמקד בין היתר גם בפיתוח מנהיגות והכשרת מנהלים ועתודה ניהולית, וזאת באמצעות הליכי אבחון וגיוס והטמעת שיטות ניהול עובדים המותאמים לאופי הארגון, החברה או בית העסק. הייעוץ הארגוני משלב בתוכו גם שירותי ייעוץ ארגוני אשר נועדו לצרכי ליווי תהליכי שינוי ושיפור ביצועים.

לפרטים נוספים אודות מבחני פילת לאיתור, אבחון וגיוס של צוותי ניהול, חייגו עכשיו: 03-7679261