בשנים האחרונות נוצר מקצוע חדש והוא יועץ משכנתאות. מדובר באדם בעל רקע פיננסי אשר מסייע ללוקחי המשכנתאות ומעניק להם הכוונה, זאת כיוון שמדובר בנושא מורכב ורוב הציבור לא יודע מהי הדרך האופטימלית עבורו ולכן הוא לוקח לא אחת משכנתאות יקרות.

לימוד של קורס ייחודי

היתרון של קורס הכשרת יועצי משכנתאות הוא שיש לייעוץ דרישה רבה, כיוון שכמעט כל מי שרוכש נכס מודע להתנהלות עם הבנקים ולכן מעדיף מלכתחילה להתייעץ עם יועץ משכנתאות ובהתאם לכך לקבוע את תוואי הדרך.

הקורס נערך על ידי חברת פילת בשיתוף אוניברסיטת בר אילן והמשתתפים יכולים לבחור בין קורס היברידי ששיעורים מסוימים שלו מתבצעים בכיתה ושיעורים אחרים מתרחשים בזום מהבית. או לחלופין קורס שכולו מתבצע בזום מהבית או מכל מקום אחר שנוח לסטודנט.

אורכו של קורס הכשרת יועצי משכנתאות הוא 55 שעות אקדמיות אשר מתפרסים לעשרים מפגשים ובנוסף לכך לעשרים שעות של פרקטיקה שבהן הסטודנטים מתאמנים על case study   כדי למצוא את המסלול האידאלי לכל לקוח.

רישום לקורס מסקרן

בעלי תואר ראשון באחד התחומים שנכללים בקטגוריה של רישום לאופציה של קורס הכשרת יועצי משכנתאות, מי שיש לו ידע בתחומים כמו מדעי החברה, ניהול, ייעוץ, פיננסים ועוד עומד בקריטריונים ויכול להירשם לאחד הקורסים שנפתחים מעת לעת ברחבי הארץ.

בסיומו של הקורס בהצלחה, כל משתתף יקבל תעודת גמר ויוכל להתחיל את דרכו כעצמאי בתחום מוצלח זה.

לומדים קורס פיננסים

קורס הכשרת יועצי משכנתאות הוא קורס יוצא דפן ולומדים בו תחומים מרתקים כמו לדוגמה:

  • סוגי הריביות במשק, כמו פריים, ריבית קבועה, משתנה ועוד.
  • סוגי המסלולים במשכנתאות כמו צמוד מדד.
  • מדד יוקר הבנייה והשפעתו על הלווים.
  • אפשרויות של רכישת נדל"ן למגורים, להשקעה, לדיור ציבורי.
  • מהי משכנתא הפוכה.
  • אסטרטגיה וניהול משא ומתן עם הבנקים.
  • השוואה בין הצעות המחיר השונות.
  • נושאים נוספים על פי הצורך.

התנסות מעשית בנושא משכנתאות

לימודי קורס הכשרת יועצי משכנתאות של חברת פילת הם מאד מאתגרים. המשתתפים מקבלים במסגרת הלימודים המעשיים מקרים שונים שבהם הם צריכים להציע שירות ללקוחות פוטנציאלים תוך שכנוע על כך שיש להם ידע מקצועי נרחב והם יוכלו להשיג עבורם משכנתא בתנאים אופטימליים.

בהמשך הם מנהלים משא ומתן עם הבנקים השונים בהתאם להצעות המחיר שהתקבלו, לוחצים על כל אחד מהם להוריד ריבית, עמלות וקנסות וכל זאת כדי להשיג את המסלולים המיטביים.

שיתוף

פייסבוק
LinkedIn
הדפס
שלח במייל