תחום הפרישה וייעוץ הקריירה נולד בפילת עם רכישת חברת “נקודת מפנה” אשר נוסדה ב-1994, ועוסקת בשינויים ומעברי קריירה. אנו מסייעים לארגונים ולפרטים בתהליכי שינוי, בהשתלבות מחדש במעגל התעסוקה ובהכנה לפרישה.לאורך השנים, ליווינו את מעגלי החיים הארגוניים, סייענו בהובלת תהליכי שינוי, צמצום ופרישה וצברנו ניסיון בסיוע לעובדים בתכנון ומעבר קריירה בתוך ומחוץ לארגון. תהליכי שינוי וצמצום מחייבים התייחסות מקצועית ייחודית לקבוצות עובדים שונות (משני קריירה בארגון, מפוטרים “צעירים”, פורשים פרישה מוקדמת ופורשים מטעמי גיל) ודורשים פתרונות ייחודיים בהם אנו מתמחים.

פילת שותפה עם חברות מקצועיות בינלאומיות ובתוקף קשרים אלה שותפה למהלכי שינוי גלובאליים בחלק הישראלי שלהם ומסוגלת להבטיח מתן שירות איכותי בכל נקודה בגלובוס. בנוסף, אנו נהנים ממתודולוגיות ומחומרים מקצועיים שפותחו בתחום הפרישה בעולם.
בנוסף, אנו מתמחים בהקניית טכניקות שיפור תפקוד (באמצעות ייעוץ ואימון אישי) בכדי להבטיח קליטה טובה של מנהלים ועובדים חדשים ועל מנת למנוע מעובדים שנקלעו למצבים לא רצויים לפרוש מהארגון. השותפות שלנו עם לקוחותינו וההקפדה על עמידה ביעדיהם הינה ארוכת טווח ואנו עומדים לרשות הארגון, תוך הבנת האילוצים והתנאים הסביבתיים והחברתיים לארגון ולעובדיו, הנשארים והעוזבים ותוך הקפדה על כבוד העובדים העוזבים והכוונתם למיצוי מיטבי של האפשרויות העומדות בפניהם.
המחלקה פועלת באמצעות צוות יועצים קבוע בעל רקע בפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית או יעוץ ארגוני. הצוות מיומן ומנוסה ומסייע גם בהתמודדויות אישיות מורכבות. השירות ניתן באופן פרטני או קבוצתי.


mifne pilat_cpi

קרא על פתרונות פילת בעמודי הפרישה שבתפריט העליון.