סקרים ארגוניים

סקר ארגוני הוא כלי חשוב שנותן לארגונים תמונה אותנטית על המחוברות של העובדים לארגון ועל רמת המחויבות שלהם. בנוסף סקר ארגוני הוא כלי המאפשר בדיקת דופק ושביעות רצון בנושאים ספציפיים.

בשלב הראשון אנו מבינים את מטרת הסקר ומנסחים שאלון שמשקף את ערכי החברה ומתאים לתכניות העבודה ולתרבות הארגונית. השאלון מתוקשר ומופץ באמצעים טכנולוגיים. אנו מנתחים את תוצאות הסקר ובהתאם לניתוח הממצאים מגבשים המלצות ותכנית עבודה מעודכנת.

couple_ic

מסייע לחיזוק הקשר עם העובד

Asset 6@3x-8

ליווי אחריות על ניהול

Asset 35@3x-8

המלצות ובניית תוכנית עבודה ליישום

proccessor_ic

מערכת טכנולוגית תומכת

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שם מלא (חובה)
פונה בשם (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
נושא הפנייה (חובה)
שם ארגון (חובה)
טלפון (חובה)
דוא"ל (חובה)
מסכימ/ה לקבל מידע רלוונטי מקבוצת פילת

סוגי התהליכים שאנו מציעים

משוב מנהלים 360

כלי להערכת ביצועי מנהלים באמצעותו מקבל המוערך תמונה פנורמית של הערכה ממספר מקורות. לאור התמונה המתקבלת מתקיימת שיחת משוב שמאפשרת למנהל לגבש תכנית יעדים לשיפור.

מטרת משוב זה היא פיתוח מנהלים ושיפור ביצועים.

הערכת עובדים

תהליך מתן משוב לעובדים על תפקודם בעבודה כבסיס ללמידה ושיפור ביצועים, תהליך אפקטיבי מאפשר שיפור התקשורת בין העובד המוערך ומנהלו. בנוסף, התהליך מאפשר קבלת תמונה רחבה של ביצועי העובדים ולפתח תכנית הדרכה מותאמת.

סקר עמדות

כלי המאפשר לארגון ולהנהלה לקבל תמונה ברורה, מדויקת, כמותית ואיכותית אודות מימדים שונים של מידת שביעות הרצון ורמת המוטיבציה של עובדי הארגון ומגוון עמדותיהם כלפי הארגון ופועלו

סקר מחוברות

כלי המאפשר לארגון לקבל תמונה על רמת המחוברות, שייכות ומחויבות העובדים לארגון. הסקר הזה הוא קצר וממוקד ומהווה סוג של מד דופק למחוברות העובדים.

כדי לבצע פעולות טיוב ומדידת השיפור לאורך זמן, מומלץ לעשותו באינטרוולים קבועים

הלקוחות שלנו

מילה מהמומחים...

galit

בימים בהם ארגונים נדרשים לגמישות ולשינויים תכופים, חשוב יותר מתמיד לחוש את הדופק הארגוני, לנטר מגמות שמתרחשות ברמה הארגונית ולתת להם מענה

גלית כספי
משנה למנכ"ל פילת