מצוינות ארגונית

מצוינות ארגונית היא גישה המעודדת שינוי בחברה, לפיה על הנהלת החברה לקחת אחריות על ההנהגה וקבלת ההחלטות במטרה לשפר את ביצועי החברה, להתייעל ולהפחית עלויות במקומות שניתן.

איך ניתן להנחיל מצוינות ארגונית

 

חברה המעוניינת להתייעל ולצאת לדרך חדשה צריכה לזכור שהמרכיב הכי חשוב של החברה הוא האנשים העובדים בה. חברה מוצלחת היא חברה בה עובדיה מגיעים עם חיוך לעבודה, עובדים במקצועיות רבה, מסופקים מהשכר שלהם ושואפים להתקדם בדרג החברה, ומצליחים ליצור קשרים חברתיים. אם העובד מרגיש שטוב לו במקום שהוא נמצא הוא יעבוד טוב יותר, ויביא תפוקה גדולה יותר לחברה.

במטרה לתמוך בעובדים, לתת להם הרגשה כי לחברה אכפת מהם, לעודד אותם ללמוד ידע נוסף או להתמקצע בתחום שלהם, ולאפשר להם להתקדם בחברה, המצוינות הארגונית דוגלת במהלכים כמו שלחת האנשים לקורסי פיתוח מנהלים, קורסי מנהיגות, קורסי העשרה בנושאים הרלוונטיים לעבודה וכן השקעה בימי כי וגיבוש של עובדי החברה.

מדוע חשוב לשים דגש על פיתוח מצוינות ארגונית

 

חשוב לשים דגש על מצוינות ארגונית כדי להצליח לייעל את התהליכים הקורים בחברה באמצעות שיפור כוח האדם, ביצוע סקר ארגוני המאפשר לדעת מה העובדים מרגישים ואיך ניתן להתייעל, שיפור תהליכי העבודה הקיימים ויצירת חדשים, וכן הלאה. כאשר עובד ירגיש שטוב לו בחברה בה הוא נמצא הוא יישאר בה לטווח הארוך, ולכן המצוינות הארגונית עוזרת להפחית במידה ניקרת את אחוז תחלופת העובדים. הכוח של החברה זה העובדים, ואחוז תחלופת עובדים נמוכה הוא הישג ענק עבור החברה.
קבוצת פילת הינה מכון אבחון לארגונים וחברות הגדול בארץ.

להצעות מחיר עבור מצוינות ארגונית 

 

האם אתם רוצים להוביל את החברה שלכם לשינוי, במהלכו תשפרו את תהליכי העבודה, תשפרו את הקשר בין העובדים לחברה, תצליחו להציב מטרות גבוהות יותר, ותפחיתו את העלויות המיותרות? פילת תעזור לכם להשיג את כל השאיפות הללו בקלות. פילת מתמחה בעזרה לחברות וארגונים והקניית ערכים של מצוינות ארגונית. במהלך התהליך החברה תעניק לכם הדרכה וליווי, ותיתן לכם רעיונות לשינויים שנחוצים לחברה, דרכים לתגמל את העובדים, אפשרויות להפחתת עלויות החברה וסוגי קורסי העשרה הקיימים היום בשוק.

לפרטים נוספים והצעות מחיר צרו איתנו קשר - 03-7679261