מיקור חוץ משאבי אנוש

 

מיקור חוץ במשאבי אנושי מיועד לארגונים אשר אינם עוסקים בפעילויות משאבי אנוש אולם, מעוניינים לבנות תשתית מתאימה לניהול משאבי אנוש ובכך לשלבה בארגון בצורה חלקה או מלאה.

משאבי אנוש

מי שמנהל את משאבי האנוש הינו חלק מהנהלת החברה אשר בין תפקידו דואג לכל העובדים בארגון עצמו. על מנת לנהל באפקטיביות רבה את כלל התהליכים הארגוניים הנדרשים , על מנהל משאבי האנוש ליצור יחסים בינאישיים טובים, תכנון נכון של תהלכים וגם להיות בעל רגשיות מרבית אשר תסייע ביעילות הארגון.

חשיבותם של שירותי משאבי אנוש

חשיבותם של מיקור חוץ משאבי אנוש באים לידי ביטוי בכמה סיבות שונות, חיוביות. הראשונה, בשיפור יחסים ותקשורת שבין עובדי הארגון, השנייה, הם מסייעים בניהול עלויות וטיפול בכוח אדם, כמו כן, מעברים את אחריות הטיפול השוטף במשאבי אנוש לסמכות חיצונית ומקצועית המאפשרת להתנהלות הארגון להתמקד במקצועו ועיסוקו העיקרי.

מהם שירותי מיקור חוץ ומשאבי אנוש

שירותי מיקור חוץ ומשאבי אנוש הינם מתאימים לכל סוגי הארגונים, החלל מהארגונים וחברות הקטנות ביותר ועד לארגונים והחברות הגדולות ביותר. הם מאפשרים לארגונים השונים להתמקד בעיקר עיסוקם ומקצועם בעשייה מרובה על מנת לייעל את התהליכים הפנימים והחיצוניים כאשר מדובר בהון האנושי. בשל כך, שירותי מיקור חוץ משאבי אנוש מעניקים מחקר ופיתוח בתחום האבחון וההערכה אשר מתבצעים על ידי פיתוח מערכי מבחנים והתאמתם על מנת לבחון מועמדים ועובדים, טיפול בכוח אדם הדורש תהליך של מיון, השמה וגיוס, תכנון, ניוד וקידום עובדים. כך גם, הדרכת עובדים אשר כוללת מיפוי ואבחון צרכי הארגון ובהתאם בניית תוכנית הדרכה שתכלול את כל תהליכי הקליטה של העובדים החדשים. בנוסף, פיתוח ארגוני אשר מבצע סקרים ואיתור פוטנציאלי של עובדים, מעודד פיתוח צוותים ותכנון אסטרטגי נכון למען שיפור התקשורת התוך ארגונית. יחד עם זאת לא רק עובדים, אלא גם פיתוח מנהלים כולל בשירותי משאבי אנוש אשר מפתח מיומנויות ניהול לזוטרים ובכירים כאחד, ייעוץ וסיוע בהתמודדות אל מול סוגיות ניהוליות וכן, ליווי וניהול ארגוני אשר מיועדים לניהול וביצוע תהליכי ייעול ובקרה לשיפור תהליכים בארגון תוך איפיון תמריצים ותגמולים שונים לעובדים.

מיקור חוץ משאבי אנוש עם פילת

חברת פילת הינה מתמחה במיקור חוץ ומשאבי אנוש מכל סוגיו. אנו מאמינים כי כל אדם מהווה נכס יקר עבור הארגון ותורם להצלחתו של הארגון בו הוא עובד. תרומות של האדם באה לידי ביטוי ע"י ניהול נכו ופיתוח מדויק של העובדים.  אנו מציעים שירות מקצועי, אנו מעניקים יחס אישי, ליווי צמוד בתהליך, בניית תוכנית ניהול ופעילות בכדאי ליצור יחד איתכם תשתית ארגונית יציבה וחזקה אשר תאפשר לכם ולארגונכם לצמוח ולהתפתח בבטחה. קבוצת פילת בעלת ותק של 40 שנה ובעזרתם של אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע עשיר במגוון תחומי הניהול, ובפרט גם ניהול מיקור חוץ ומשאבי אנוש.

מחפשים מיקור חוץ משאבי אנוש איכותי ומקצועי? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 03-7679222 וביחד נסייע לארגון שלכם בשוק העבודה הדינאמי בהתאמה לצרכים שלכם.