מבחני מהימנות לעובדים

 

ארגונים רבים במשק הישראלי לעיתים ניצבים מול ההחלטה כאשר הם צריכים לחפש ולבחור מועמד מתאים לארגון. רצוי מאוד להעביר אותו במבחן מהימנות אשר נועד לבדוק את מידת התאמתו של המועמד לתפקיד המיועד.

שני סוגי הקיימים במבחן מהימנות

על מנת לבדוק את המועמדים השונים בארגון יש לבחון בשני סוגי מבחן הקיימים, כאשר הראשון הינו שאלונים שבודקים את אישיותו של המועמד. לשם כך, בודקים את תכונות האופי, האישיות של המועמד הנבחן תוך עריכת מבחנים ושאלונים בניהם, כתיבת סיפורים, השלמות משפטים – כל זה בהתאם לפסיכולוגים הקליניים המסייעים לנו בעת מבחן המהימנות. המטרה של מבחני האישיות הינם להעמיק בהכרות שלנו עם המועמדים השונים המתמודדים לתפקיד מסוים ולבחון האם הם עומדים בדרישות והקריטריונים של הארגון הבוחן מבחינת אישיותו. השני, הינם מבחנים קונטיביים אשר בודקים את תהליכי החשיבה, הקונטיביים של המועמד על מנת לראות כיצד המועמד שלכם חושב. לשם כך, במבחנים קונטיביים אנו שואלים שאלות הקשורות בלוגיקה, תפיסת מרחבית, ריכוז, עבודה על זיכרון, חישוב מתמטי בזמן קצוב. בחלק מהמבחנים אילו נעשים בכתב וחלק נעשים במחשב עם אופציה לבחירה מתוך שאלות רב בחירה. מטרתם של מבחנים קונטיביים יסייעו לכם בארגון להחליט האם צורת החשיבה של המועמד מתאימה עבורכם.

כיצד מבחני מהימנות עובדים

מבחנים אילו בנויים על מודלים חדשניים מיועדים לניבוי התנהגות של עובדים פוטנציאלים לארגון ע"י ביג דאטה, לומדות זיהוי פנים, לומדות משוב. צוות הבוחנים במבחני מהימנות מורכב מצוות מקצועי ומנוסה בתחום של ייעוץ לארגונים וחברות, בניהם ניתן למצוא מאבחנים, פסיכולוגיים, יועצי תעסוקה. בעזרתם ניתן לבצע את מבחן המהימנות בו בודקים את התכונות כמו תהליך של קבלת החלטות, חשבה יצירתית וביצוע משימות לפי הנחיות.

מבחני מהימנות עם פילת

לפילת יש את צוות היועצים המנוסה והמקצועי יותר אשר מקפיד על בניית מבחני מהימנות חדשניים שיענו על כל הקריטריונים והדרישות של התפקיד המיועד הדורש מהארגון לחפש. קבוצת פילת הינה בעלת ותק של 40 שנה ונחשבת לחברת המיון המובילה בישראל. בשנים האחרונות צמחה פילת מחברת מיון וגיוס מובילה לקבוצה חדשנית אשר מספקת שירותים מגוונים לעולם התעסוקה ומאפשרת ריבוי של כלים ומעריכים, מבחנים ממוחשבים. אנו מקפידים להשתמש ולפתח כלי אבחון חדשניים אשר מספקים מידע על זהותם התעסוקתית והאישית של המועמדים הנבחנים לתפקיד בארגון.

מחפשים לבצע מבחני מהימנות בצורה איכותית ומקצועית ? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 03-7679222 וביחד נעצב את עולם התעסוקה של המחר.