מבחן תעסוקתי

 

רוצים להיות בטוחים שאתם שמים את האדם הנכון בתפקיד הנכון? מבחן תעסוקתי של פילת יוכל לסייע לכם רבות בתהליך ולאבחן את החוזקות והחולשות של המועמדים השונים וכן לנבא את הצלחתם בתפקיד.

מבחן תעוסקתי - בשביל מה? 

מבחן תעסוקתי נועד לאפשר למעסיקים בחברות לקבל חוות דעת אובייקטיבית על המועמד ומאפשרים להעריך את המועמד על ידי גורם חיצוני מנותק משיקול המונע מכימיה בין אישית וגם הבדלי רקע מקצועיים וכל היוצא בזה. מבחני תעסוקה מאפשרים להתאים את המועמדים המתאימים ביותר עבור מטרות החברה והארגון, חזון וכן פרמטרים שלמעסיק חשוב לא להתפשר. כמו כן מבחן תעסוקתי בודק את יכולות חשיבה, יכולות בינאישיות, מצבי לחץ וכן גם על האישיות של האדם.

אילו סוגי מבחנים תעסוקתיים יש?

  • מבחני כישורים – מבחן תעסוקתי אשר נועד לזהות ולאתר את כישוריו של המועמד בתחומים שונים כגון חשיבה, יכולת פתרון בעיות, ידע כללי ועוד.
  • מבחני דינמיקה קבוצתית – מבחנים אלה נועדו להעריך את יוכלתיו הבינאישיות של המועמד, לבחון כיצד הוא פועל בדינמיקה קבוצתית או במצבי תחרות.
  • מבחני אישיות – מבחני אישיות מאפשרים לנו לעמוד על אופיו של המועמד והתנהגותו – תכונות אופי, סמכותיות, אמינות, יכולת קבלת החלטות ועוד.

בפילת, משימתנו היא לסייע לארגונים ולחברות ומכינים עבורם את התשתית המושלמת לשגשוג בעולם התעסוקה על ידי מבחני תעסוקה שונים אשר מאפשרים להתאים להם את המועמד האידאלי לתפקיד. 

לפרטים נוספים התקשרו – 03-7679261