מבחן התאמה בדגש על הכוונה מקצועית

 

בעולם התעסוקתי והמודרני של היום, ישנה חשיבות בבחירת הקריירה אשר משפיעה על תחומים השונים בחייכם. לעיתים בחירת הכיוון מבלבלת וגורמת לאי וודאות, אך יחד עם זאת, בעזרת ביצוע מבחן התאמה בדגש על הכוונה מקצועית יכולה לסייע במציאת תחום עיסוק וקריירה אטרקטיבית עבורכם.

מהו מבחן אישיות וחשיבותו

הכוונה המקצועית הינה אינדיקציה טובה ויעילה מאוד לבחינת ובחירת הקריירה לחיים לשם כך נעזרים במבחן התאמה בדגש על הכוונה מקצועית. כך גם מבחני אישיות משמשות לאחת הדרכים נפוצות לאבחון תעסוקתי. מבחן התאמה בחלקו גם מבחן אישיות משום שמבחני אישיות מאפשרים לעמוד את אופיו והתנהגותו של המועמד והשלמת התמונה המלאה אשר מתקבלת בראיון העבודה. במבחן האישיות ניתן לזהות תכונות, כישורים, נטיות, רצונות המשפיעים על מידת התאמתו של המועמד לחברה או כל תחום עסוק אחר.

מבחן התאמה בדגש על הכוונה מקצועית

בכדאי לבצע מבחן התאמה בדגש על הכוונה מקצועית ומדויקת ככל שניתן להפיק ממבחנים אילו, אנו מבצעים את מבחן האישיות בשלבו הראשון של תהליך הכוונה המקצועית שבו נכיר היכולות שלכם וננפה את הכיוונים הרלוונטיים. נבחן את הכישורים הקונטיביים, הנטיות התעסוקתיות והלימודיות שלכם. כמו כן, מבחן האישיות נערך במסגרת של יום אבחון מלא, או קצר, במבחנים דינאמיים וכחלק מאיתור עתודה ניהולית או בנפרד כהמשך לראיון עבודה. לאחר מכן, תעברו שיחה בה ינתחו את תוצאות יום האבחון בשילוב שיחה עם יועץ תעסוקתי או פסיכולוג שבה תדונו על המאפיינים התעסוקתיים, השיקולים והרצונות שלכם, יחד איתו תעברו על רשימת המקצועות תוך דיון וחשיבה על הכיוונים שנמצאו נכונים עבורכם או על מקומות עבודה אליהם אתם יכולים להגיש מועמדות שנמצאו רלוונטיים עבורכם. בסיומו של מבחן האישיות אנו מעבירים חוות דעת אשר נכתבת על ידי פסיכולוגים מנוסים ומסכמים עבורכם את ההיבטים השונים בנוגע להתאמה או אי התאמה שלכם כמועמדים למשרה מסוימת.

הכוונה מקצועית עם פילת

לפילת צוות יועצים מנוסה ומקצועי אשר משתמש בשיטות אבחון שונות ומגוונת המספקות תמונה עשירה וברורה על המועמדים וביכולתם לספק מידע על התאמתם לתפקיד מסוים והצלחותיהם בעתיד. קבוצת פילת הינה בעלת ותק של 40 שנה. אנו מקפידים להשתמש ולפתח כלי אבחון חדשניים אשר מספקים מידע על זהותכם התעסוקתית והאישית של מועמדותכם כאשר אתם נבחנים לתפקיד מסוים במקצוע הנחשק שבו אתם מכוונים. 

מחפשים לבצע מבחן התאמה והכוונה מקצועית ? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 03-7679222 וביחד נעצב את עולם התעסוקה של המחר.