למידה מתוקשבת


פיתוח והפקת לומדות איכותיות, המאפשרות לך נגישות וגמישות של מערך ההדרכה, חסכון בעלויות התפעול וההדרכה, ולמידה פעילה מהנה.
תוצרי למידה “בהתאמה אישית”
פיתוח והפקת מגוון תוצרי למידה מתוקשבים בהתאמה אישית, לפי צרכי הלקוח, למטרות הדרכה שונות (הכשרה, לימוד ידע חדש, “רענון” לעובדים ותיקים ועוד), בנושאים שונים (תהליכי עבודה, נהלים, מוצרים ושירותים, מערכות מחשב, מיומנויות ועוד).
 לאחר תהליך איתור צרכים והכרת הנושא, אנו מתאימים את תוצר הלמידה האפקטיבי ביותר להדרכה: לומדה/ סרטון/ משחק… אנו מאמינים כי למידה חווייתית ואינטראקטיבית המתאימה לכל לומד מגבירה את אפקטיביות הלמידה.
פרויקטים לדוגמא:

לומדות “מדף”

גנרי--מינית
לומדה למניעת הטרדה מינית

​הלומדה פותחה בשיתוף חברת “דניאל בית של ייעוץ ופתוח ארגוני”, המתמחה בנושא מניעת הטרדה מינית. מטרות הלומדה הן להעלות את המודעות לתופעת ההטרדה המינית, לחשוף את העובדים והמנהלים לזכויותיהם וחובותיהם בהתאם לחוק ולהגביר את תחושת הביטחון שלהם בארגון. הלומדה שמה דגש על מקרים “אפורים” ועל “סביבה מטרידה”, מציגה מגוון תרחישים ומתרגלת את הלומד לזהות האם מדובר בהטרדה מינית.
גנרי--מינית

הלומדה הותאמה לקהלי יעד שונים- צפה בגירסת דמו

- הלומדה לארגונים- כוללת 2 גרסאות: הלומדה המורחבת פונה בנפרד לעובדים ולמנהלים (אורכה עד 40 דק’), והלומדה המקוצרת פונה לכלל עובדי הארגון וכוללת סרטוני וידיאו (אורכה עד 30 דק’).

- הלומדה לאקדמיה- כוללת 3 לומדות, הפונות בנפרד לסגל אקדמי, סגל מנהלי ולסטודנטים, ומציגות תרחישים מעולם האקדמיה. ​

חבילת לומדות בענף הביטוח
נושאים כלליים המשותפים לכלל אוכלוסיית הביטוח. הלומדות פותחו בשיתוף מומחי תוכן מהמובילים בתחום הביטוח והפיננסים.