ייעוץ משכנתאות

במסגרת תהליך ייעוץ המשכנתאות של פילת, מלווים המומחים שלנו לקוחות פרטיים לאורך כל שלבי לקיחת המשכנתא – ומספקים מענה מקצועי ואובייקטיבי. התהליך כולל:

  • בניית תמהיל משכנתא בהתאם לצרכים אישיים בחינת עשרות מסלולים שונים המוצעים לתקופות שונות, ובדיקה של הבנקים המספקים משכנתאות, במטרה לייצר החזר ריאלי ויציבות כלכלית מקסימלית. התאמת המסלולים המתאימים ללקוח, בהתאם לקריטריונים רבים שנבחנו לעומק, תוך שימוש בסימולטור מתקדם וכלי ניתוח ממוחשבים.

  • ייעוץ לכלכלת המשפחה תהליך התאמת התמהיל מתבצע לאחר ניתוח מעמיק של מצבה הפיננסי של המשפחה ובראיה כוללת הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים המשפיעים על יכולת ההחזר ועל גיוס ההון. אנו בוחנים את מצבת הנכסים וההתחייבויות, ומנתחים את ההוצאות אל מול ההכנסות בכדי לקבוע יכולת החזר נכונה לאורך כל התקופות הצפויות במסגרת המשכנתא.

  • ניהול מכרז ריביות מול הבנקים הניסיון המקיף של מאות משפחות שליווינו מסייע לנו לנהל משא ומתן אפקטיבי מול הבנקים, המאפשר ללקוח לקבל את התנאים הטובים ביותר שניתן לקבל בכל תקופה.

  • ליווי בתהליך הבירוקרטי המטרה כאן היא לחסוך ללקוחותינו זמן והתעסקות ע"י הכוונה, הדרכה וליווי לאורך כל התהליך הבירוקרטי הכרוך בלקיחת משכנתא.