ייעוץ והכוונה ללימודים

בשלבים מסוימים בחיינו אנו נצבים בפני שאלה או החלטה לגבי מסלול לימודים - לפי בחירה של מסלול לימודים, במהלך הלימודים או גם לאחר שסיימנו תואר.

מדובר בהחלטה מורכבת הדורשת התייחסות לפרמטרים רבים, ביניהם כישורים, נטיות הלב שלנו וכן צרכים ואילוצים אישיים. כיום אתה ניצב בפני מגוון עצום של מסלולי לימוד ואנו מאמינים שנוכל לסייע לך לעשות בחירה שתאפשר להביא את יכולותיך לידי ביטוי מיטבי.

  • השלב הראשון נועד להיכרות מעמיקה עמך, מטרתו למפות את נטיותיך ויכולותיך. בשלב זה תעבור יום אבחון מלא, הכולל מילוי שאלונים על המחשב בהם נבדקים מאפייני האישיות, הכישורים הקוגניטיביים והנטיות התעסוקתיות והלימודיות. בנוסף, תעבור/י סימולציה קבוצתית עם עם פסיכולוג/ית או יועצים תעסוקתיים

  • השלב השני בשיחה זו אנחנו בעצם נכנסים לעובי הקורה ולמעשה מנתחים את תוצאות יום האבחון, תוך שיח עם הפסיכולוג/ית על המאפיינים התעסוקתיים, השיקולים והרצונות שלך. יחד עם היועץ'פסיכולוג אתם עוברים לרוב בשלב זה על רשימת המקצועות, ומתוך כך מתחילים דיון וחשיבה על הכיוונים הנכונים עבורך

  • שלב השלישי והאחרון שיחת סיכום והמלצות להמשך הדרך, המבוססת על כל התהליך שעברת, השיח והכלים. לפילת צוות יועצים מנוסה ומקצועי שיעזור לכם בכל אחד מצמתי ההחלטה התעסוקתית שלכם.