יתרונות מיון עובדים

לקראת סבב גיוס עובדים? רוצים להבטיח לעצמכם הליך גיוס מהיר ואפקטיבי? זה הזמן לדעת הכול על היתרונות הנלווים להליך גיוס עובדים באמצעות הליך מיון מקדים.

 

מגייסים כח אדם במהירות

 

גיוס כוח אדם היא ללא ספק משימה מורכבת ומאתגרת המחייבת את החברה המגייסת לפעול באופן דינמי, מקצועי ועקבי, וזאת על מנת להבטיח לעצמה את הבחירה המדויקת של האדם הנכון לתפקיד הנכון. הליך הגיוס המודרני משלב בתוכו מגוון רחב של פתרונות אבחון באמצעותם ניתן לפעול באופן מהיר, נקודתי ואפקטיבי לגיוסם של העובדים הנכונים והטובים ביותר.

כל פתרונות של מכון האבחון המוצעים לכם כיום מבוססים על הליך מקדים של מיון עובדים אשר הגישו את מועמדותם למשרה המיועדת. הליך המיון מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מיון עובדים הכוללים בין היתר:

  • הליך ממוקד המאפשר למגייסים לבחון את יכולותיהם וכישוריהם של המועמדים הטובים ביותר
  • הליך מהיר החוסך משאבים רבים לחברה המגייסת
  • הליך אפקטיבי במסגרתו מוצעים לכם פתרונות אבחון מתקדמים לאיתור העובדים הטובים ביותר

כמו כן, יתרונות מיון עובדים כוללים בתוכם אפקטיביות לאיתור מועמדים חיצוניים ופנימיים לתפקידי מפתח בחברה או בארגון, לרבות, מיון בכירים ואיתור עתודות ניהול.

יתרונות מיון עובדים
גיוס כוח אדם היא ללא ספק משימה מורכבת ומאתגרת המחייבת את החברה המגייסת לפעול באופן מקצועי ודינמי!

מיון עובדים - השיטה המובילה בעולם הגיוס

הליך מקדים של מיון עובדים, מאפשר לכם ליהנות מהשיטה המובילה ביותר בעולמות האבחון והגיוס של עובדים. שיטה זו מאפשרת קבלת החלטות נקודתיות לאורך כל שלבי האבחון והגיוס והיא משלבת בתוכה אמצעים ממוחשבים לצד מבחני אישיות ואבחון פרונטאליים המתקיימים מול המועמדים הטובים ביותר.

האתגר הנלווה לבחירה המדויקת של האדם הנכון לתפקיד הנכון, מהווה כיום את אחד מהאתגרים המשמעותיים בשוק התעסוקה, כאשר כל אותם יתרונות מיון עובדים הנלווים להליך המיון המקדים, מאפשרים לכל מעסיק להתמודד עם האתגר בדרך המהירה, האפקטיבית והמשתלמת ביותר גם מבחינת חיסכון במשאבים וגם מבחינת איתורם של המועמדים הטובים ביותר.

 

אצלנו בחברת פילת, תוכלו למצוא מגוון איכותי של פתרונות A TO Z בכל הנוגע לניהול הליכי אבחון וגיוס, כאשר כל אחד מהפתרונות המוצעים על ידינו מבוסס על השיטות המתקדמות ביותר בתחומי המיון, האבחון והגיוס- לעוד פרטים חייגו - 03-7679261